Tauragės meras: laikinai izoliuoti keturi medikai | KaunoDiena.lt

TAURAGĖS MERAS: LAIKINAI IZOLIUOTI KETURI MEDIKAI

  • 2

Tauragės meras Dovydas Kaminskas praneša, kad po kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu pacientu laikinai izoliuoti keturi Tauragės ligoninės medikai.

„Sekmadienį (kovo 29 d.) Šilutės rajono greitoji medicinos pagalba į Tauragės ligoninę dėl sveikatos sutrikimų atvežė Šilutės rajono gyventoją. Pacientas gydytas Anesteziologijos-reanimacijos skyriuje ir po 1 val. reanimobiliu pervežtas į Klaipėdos Jūrininkų ligoninę, kurioje po tyrimų jam nustatyta COVID-19 infekcija“, – savo feisbuko paskyroje rašo D. Kaminskas.

Tauragės meras informuoja, kad medikų personalas priėmimo skyriuje dirbo su visomis apsaugomis, o pacientą prižiūrėję gydytojai taip pat buvo su apsaugomis. Visgi D. Kaminskas praneša, kad dėl saugumo užtikrinimo nuspręsta keturis medikus izoliuoti.

„Dėl visų saugumo nuspręsta, kad keturi asmenys turi izoliuotis. Tikėtina personalo užsikrėtimo galimybė – minimali. Darbuotojų sveikatos būklė bus stebima pagal SAM patvirtintus normatyvus. Epidemiologinį tyrimą atlieka Klaipėdos nacionalinis visuomenės sveikatos centras“, – rašo jis.

D. Kaminskas taip pat ramina, kad dėl sumažėjusių planinio darbo apimčių reanimacijos skyriaus darbas ir toliau užtikrinamas ir Tauragės ligoninė dirba įprastiniu karantinui režimu. Meras informuoja, kad visi pacientai priimami ir apžiūrimi kaip potencialūs koronaviruso nešiotojai.

Kaip jau buvo skelbta, Lietuvoje koronavirusas patvirtintas 108 šalies medikams, trečiadienį BNS informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė.

„Šiai minutei yra 108 medikai: gydytojai, slaugytojai ir slaugytojų padėjėjai“, – BNS teigė D. Razmuvienė.

Vilniaus apskrityje koronavirusas nustatytas 39 medikams, Klaipėdos – 31, Kauno apskrityje – dešimčiai, Panevėžio – trims.

Gairės: medikai
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Jonas

Taip atrodo, kad tik medikai serga Lietuvoje.Jiems reikia saugotis,jiems reikia didesnių atlyginimų.Jie vergšeliai nuskriaustieji.

Kaunas

Tai suprantų ,kad medikai neaprūpinti apsauginėm priemonėmis.Kiekvienas medikas ,slaugytoja turėtų pasitikti kiekvieną pacientą kaip užsikrėtusi virusu.Juk pandemija, ir visi valkiojasi gryžę ir atvežę .Bukų pilna virusus.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS