A. Armonaitė: smulkus verslas, individuliai dirbantieji gaus didesnę paramą | KaunoDiena.lt

A. ARMONAITĖ: SMULKUS VERSLAS, INDIVIDULIAI DIRBANTIEJI GAUS DIDESNĘ PARAMĄ

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė žada didesnę paramą smulkiems verslininkams bei individualiai dirbantiems žmonėms, jei jie nekentėjo dėl karantino suvaržymų.

„Svarstome labai rimtai galimybę labiau padėti savarankiškai dirbantiems, tiems žmonėms, kurie dirba pagal individualią veiklą, kurie dirba pagal verslo liudijimus“, – ketvirtadienį Seime per Vyriausybės valandą teigė A. Armonaitė, atsakydama į socialdemokratės Orintos Leiputės priekaištus dėl per menkos finansinės pagalbos smulkiam verslui.

„Daugybė žmonių per šį karantiną tegauna 257 eurų išmoką, tačiau jiems vis tiek reikia mokėti sveikatos ir kitus mokesčius, už nuomą, tarkime, už patalpas, jeigu tai yra turgavietė ir prekiaujama ne mėsa, o tarkime, knygomis“, – kalbėjo O Leiputė.

A. Armonaitė žadėjo, kad tokiems žmonėms bus pasiūlyta pagalbos priemonė.

„Taip pat vertiname dar ir galimybę padėti turgavietėms, tas irgi galėtų būti antrame pagalbos verslui pakete, kuris, tikiuosi, startuos bent jau per mėnesio laikotarpį“, –  pranešė ministrė.  

Ji priminė, kad „vidiniuose ministerijos resursuose“ buvo rasta papildomų lėšų – 150 mln. eurų antrajam pagalbos paketui. 

Veiklą sustabdžiusiems ar apribojusiems savarankiškai dirbantiems žmonėms dabar mokama 257 eurų subsidija. 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Prašymas

Ponia Armonaite,tai darykite kažką,kad kuo skubiau,patentininkai gautų nors kiek daugiau,negu 257 eurus.Jau tapo akivaizdu,kad tik jūs šioje vyriausybėje suprantate šalies žmonių situaciją.

varnas

kur girdėtas tas balsas juk žadėjo mums ekologijos tarša panaikinti, mašinučiu mokesti į šiukšliu dėžes pasiusti, juk ten kokios pinigu sumos bira o kur nusėda , tyla, kur pažadu kokibė, dingo, ponios va kaip prie lovio pribėgo viska pamiršo pamišėlės jausma prarado, maži drakonai užsėdo, toliau minkyti mokesčius,

Na va

kai reikia tai ponai kaip mat randa milijonus. Net nesako iš kur konkrečiai paėmė. "Iš savo resursų"ir tiek:D)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS