Dar du didmiesčiai pradeda šildymo sezoną – Kaunas ir Panevėžys | KaunoDiena.lt

DAR DU DIDMIESČIAI PRADEDA ŠILDYMO SEZONĄ – KAUNAS IR PANEVĖŽYS

  • 19

Kauno ir Panevėžio miesto savivaldybės pirmadienį pradeda šildymo sezoną.

Anot Kauno miesto savivaldybės, sprendimas pradėti šildymo sezoną mieste priimtas atsižvelgus į šiuo metu vyraujančias oro sąlygas, žemą temperatūrą bei prognozes.

Šiluma daugiabučius namus turi pasiekti per penkias dienas.

Panevėžio miesto savivaldybė teigia šildymą įjungsianti per tris dienas.

„Biudžetinių įstaigų, įmonių ir organizacijų, gyvenamųjų namų ir kitų šilumos vartotojų, turinčių parengties šildymo sezonui aktus, patalpos sušils per tris dienas nuo šildymo sezono pradžios“, – teigiama savivaldybės pranešime.

Primenama, kad daugiabučių namų gyventojai turi teisę pradėti šildymo sezoną savo nuožiūra, nepažeidžiant higienos normų reikalavimų.

Anot Panevėžio savivaldybės, daugelio miesto daugiabučių šilumos punktai yra modernizuoti – oro temperatūrai lauke pasiekus apie dešimt laipsnių šilumos, jie išsijungia automatiškai.

Ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigos savivaldybėse pradėtos šildyti anksčiau.

Šiauliai šildymo sezono pradžią paskelbė penktadienį.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

Staska

Vos rankos nenudege kai nuo pirmadienio ^pradejo^ sildyt

Vilnius

Vilnius ir toliau šimašinsis, vietoj šildymo!!!!

Nuomone

Stebiuosi, kad buvusiomis šaltomos savaitėmis, net ir apšilditame daugiabutyje buvo šalta. Tad norėtusi, kad šildymas būtų įjungtas bent nakties metu. Bet kaip suprantu nėra ekonomišką įjunginėti ir išjunginėti centrinį šildymą. Tad kada nuspręs Kauno savivaldybė įjungti šildymą ir bus gerai. Jeigu orai atkris teks pakentėti. Vienoje iš naujienų parašyta, kad spalio 15 diena buvo įjungtas šildymas Kaune prieitas metais, tad nebedaug liko.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS