Prezidentas: pensijos bent trejus metus turi didėti sparčiau nei algos | KaunoDiena.lt

PREZIDENTAS: PENSIJOS BENT TREJUS METUS TURI DIDĖTI SPARČIAU NEI ALGOS

Senatvės pensijos dar bent trejus metus – iki 2024 metų pabaigos, kai baigsis dabartinės valdžios kadencija, turi didėti sparčiau negu vidutinis darbo užmokestis, sako prezidentas Gitanas Nausėda.

„Tikiuosi, kad tęsime pensijų didinimo programą iki 2024 metų pabaigos. Kitaip tariant, pensijos visą šį laikotarpį turi didėti sparčiau negu vidutinis darbo užmokestis. Kadangi tik taip mes galime sumažinti senjorų santykinį ir absoliutų skurdą“, – antradienį Žinių radijui sakė G. Nausėda.

Finansų ministerija prognozuoja, kad vidutinis darbo užmokestis šiemet didės 9,3 proc., o vidutinė pensija nuo sausio padidėjo 12,3 procento.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Anonimas

NUSIRAMINKITE!!! PENSIJA NEGALI BŪTI DIDINAMA DAUGIAU NEGU DIRBANČIŲJŲ ALGA! MIELIEJI PENSININKAI, EILINĮ KARTĄ PREZIDENTAS PAŽADĖJO...

Ginkluojasi karui.......milijonai metami lauk.......

Tik ne iš konservatorių sulauksi pensijų..........

varnas

čia tik pažadas pasakojamas ,liaudis pensininkai jau turėjo net avansu viršyti savo pajamas, o ožiai tik matote dabar atpsnudes mėtidami po kauleli nugriaužta pamatė iki pilnos šlovės mums liko laukti ne 2024m be skridžio į mėnuli, nieko netikiu ir bijau kad neatimtu tu kur dabar dar pameta ožiams durniams iš dešimties 8 kvailiai du liko protaujantis, juk mūsų ponios konservatpriu pirminkes žodžiai prieš naujus metus vertinimo, ir pasveikinimo progai šv,jums ožiukai,kvailiu mastymui skyriu po nemokama skiepa 3 ausim girdėjimo geriui sveikatai bet ne živatai, viskas pasakyta, kau nereikia ten pinigus tratina ir šaukia kad bėglius atgal vežam už europos sąjungos pinigus, juokas pro ašaras milijonus plauna ir rankomis trinasi, iki 2023m buisim pamaloninti , na šara, stenėkite dar trys metus, juk jus rinkote kodėl nepatenkinti ožiai,
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS