„Helisota“ stabdo rusiškų sraigtasparnių remonto veiklą | KaunoDiena.lt

„HELISOTA“ STABDO RUSIŠKŲ SRAIGTASPARNIŲ REMONTO VEIKLĄ

  • 3

Staigtasparnių techninės apžiūros ir remonto paslaugas teikianti bendrovė „Helisota“ penktadienį pranešė stabdanti rusiškų sraigtasparnių remonto veiklą.

„Stabdome rusiškų sraigtasparnių remontą Lietuvoje. Šiuo metu baigiami remonto darbai jau turimiems klientams. Klientų iš Rusijos niekada neturėjome,“ – teigia „Helisota“ vadovas Gintaras Juknevičius.

„Negalime nepaisyti turimų įsipareigojimų savo ilgamečiams klientams, todėl pradėtus darbus baigsime, orlaivius pristatysime užsakovams. Jokių papildomų įsigijimų sutartiems darbams pabaigti nereikės. Tačiau rusiškų sraigtasparnių remonto bei priežiūros veiklos mūsų įmonė nebevykdys“, – teigia jis.

Įmonė ir toliau visas orlaivių aptarnavimo ir priežiūros paslaugas teiks „Airbus“ bei „Robinson“ gamintojų sraigtasparniams.

Pasak G. Juknevičiaus, sprendimas priimtas reaguojant į Rusijos pradėtą karą Ukrainoje.

„Mes, „Helisota“ palaikome Rusijai taikomas sankcijas, todėl manome, kad rusiškų sraigtasparnių remonto veiklos nutraukimas yra teisingas žingsnis. Mes palaikome ir remiame Ukrainą ir jos žmones kovoje ginančius savo ir mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę,“ – sako vadovas.

Rusijai vasario 24 dieną pradėjus invaziją Ukrainoje, Lietuvos verslas teikia paramą puolamai šaliai. Solidarizuodamiesi su Ukraina verslai pranešė atsisakantis rusiškos produkcijos, nutraukė veiklą šioje šalyje.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

putinas

sup istas idiotas

Ką gi

dar turėsime "laisvos" darbo jėgos.....

Seniai

Reikejo,neteršti Kauno.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS