Įsisiautėjo „Sodros“ vardu prisidengiantys sukčiai – skambina ir ateina į namus | KaunoDiena.lt

ĮSISIAUTĖJO „SODROS“ VARDU PRISIDENGIANTYS SUKČIAI – SKAMBINA IR ATEINA Į NAMUS

  • 5

„Sodros“ darbuotojai gyventojų namuose nesilanko. Tad jei į jūsų namus pasibeldė ar jums paskambino ir prašo susitarti dėl susitikimo „Sodros“ darbuotoju prisistatantis nepažįstamas žmogus, žinokite, kad „Sodros“ darbuotojai gyventojų namuose nelanko.

Geriausiai apsisaugosite tokiems neatidarydami durų, neteikdami informacijos telefonu.

Nors apie sukčius, apsimetančius įvairių įstaigų darbuotojais, nuolat rašo spauda, primena policija, mokesčių inspekcija ir kitos įstaigos, nemažėja skaudžių patirčių. Vis pasitaiko atvejų, kad žmonės, dažniau senjorai, įsileidę sukčius, netenka namuose laikomų santaupų ar vertingų daiktų.

Todėl įspėjama: būkite budrūs, neįsileiskite sukčių į namus, neteikite jiems asmeninės informacijos telefonu ir atminkite – „Sodros“ darbuotojai namuose nesilanko, jokių duomenų nerenka ir jokių paslaugų neteikia.

Kilus klausimų, galite paskambinti telefonu 1883 arba kreiptis į artimiausią „Sodros“ skyrių.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

moteriskas pavydas

Keistokakaralyste tokiasavotiska verslobendrove socialiai patikimmai skolinanti pinigus iki sistemai.... svarbu ad pensinnkainerektu...

Anonimas

Arune pridurke, NE VIENO NEISILEISK. Jie vienodi vagys - apvogs.

.............

Dažnai Sodra darbuotojai patys nieko nežino.. yra buve ne kartą kad norėdamas pasitikslinti aš pats turėjasu juos konsultuoti ..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS