Kyšio ėmimu įtariamas automobilių kelių direkcijos darbuotojas - laisvėje | KaunoDiena.lt

KYŠIO ĖMIMU ĮTARIAMAS AUTOMOBILIŲ KELIŲ DIREKCIJOS DARBUOTOJAS - LAISVĖJE

  • 0

Kyšio ėmimu iš statybos bendrovės „Šiaulių plentas“ vadovų įtariamas Lietuvos automobilių kelių direkcijos darbuotojas Artūras Aušra paleistas į laisvę ir pusmečiui nušalintas nuo pareigų.

„A. Aušrai yra pakeista kardomoji priemonė į švelnesnę - rašytinį pasižadėjimą neišvykti iš gyvenamosios vietos ir Lietuvos be leidimo. Jis taip pat nušalinamas nuo užimamų pareigų pusei metų“, - sakė Šiaulių apygardos teismo atstovas Vytautas Jončas.

Daugiau nei 9,5 tūkst. eurų kyšio iš „Šiaulių plento“ vadovų už išskirtinių sąlygų sudarymą laimėti viešuosius pirkimus, kurių vertė viršija 1,5 mln. eurų, paėmimu įtariamam direkcijos Kelių planavimo ir plėtros skyriaus vedėjui A. Aušrai teismas rugpjūčio 30 dieną sutrumpino suėmimo terminą nuo 2 mėnesių iki 20 dienų - jis pasibaigėsi penktadienį.

Automobilių kelių direkcijos vadovas Egidijus Skrodenis sakė, kad iki šiol A. Aušrą pavadavo Kelių planavimo ir plėtros skyriaus patarėjas Artūras Breskis, tačiau kitą savaitę bus sprendžiama, kas 6 mėnesius užims šias pareigas.

„Dabar turime išlaukti 6 mėnesius ir tada bus sprendimai dėl skyriaus vedėjo. Jis (A. Aušra - BNS) nušalinimo metu gali pats pasitraukti iš savo pareigų, jeigu to jis nedarys, mes neturime galimybės jo atleisti, bet laikiną žmogų mes paskirsime“, - teigė E. Skrodenis.

Atliekant šį tyrimą, antradienį po apklausos į laisvę paleistas piktnaudžiavimu įtariamas Šiaulių savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Andrius Androsovas.

Kiti įtariamieji – „Šiaulių plento“ generalinis direktorius Juozas Aleksa, įmonės komercijos direktorius Darius Strioga, kurie taip pat buvo sulaikyti dviem mėnesiams, į laisvę jau išleisti. Į laisvę išleistas ir bendrovės „Transalda“ vadovas Viktoras Vachteris, apie kurio suėmimą ir dalyvavimą šioje byloje anksčiau nepranešta.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS