„Noriu personalo sprendimų grupė“ – viena ilgiausiai konsultuojančių Lietuvoje | KaunoDiena.lt

„NORIU PERSONALO SPRENDIMŲ GRUPĖ“ – VIENA ILGIAUSIAI KONSULTUOJANČIŲ LIETUVOJE

  • 1

Personalo konsultacinė bendrovė „noriu personalo sprendimų grupė“ („Noriu darbo“) mini veiklos 20-metį. Tai viena iš ilgiausią istoriją turinčių personalo konsultacinių kompanijų Lietuvoje.

Jau du dešimtmečius įmonė teikia vadovų bei specialistų personalo atrankos, tiesioginės paieškos ir vertinimo paslaugas Lietuvos įmonėms, jų padaliniams užsienyje.

„Noriu personalo sprendimų grupė“ organizacijose rengia specializuotus vidinius mokymų projektus vadovams, pardavimų komandoms, žmogiškųjų išteklių, klientų aptarnavimo ir marketingo specialistams ir kt. Taip pat sėkmingai plėtoja veiklą, organizuojant ir išorinius mokymus.

Bendrovėje dirba profesionalai, turintys ne tik mokslinę, bet ir praktinę darbo patirtį. Tai socialinių mokslų daktaro, psichologijos bei vadybos magistro laipsnį turintys savo srities specialistai, kurių darbo patirtis siekia 10-17 metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

vabalas,

,,buvo toks pokalbis dėl darbo su personalo grupes konsultanto pokalbis , ir ką galima pasakyti, aš buvau nesuprastas kaip esu pensininko amžiaus su visu konspektu didžio dokumentu formos ir leidimais virš 10000tukstančių elektros saųgosakos leidimais ir darbu aukštyje ir t,t, tie ilgiausi konsultantai lietuvos padangiu dirba bet net žemesnio lygio už mano žinių gebėjimą lieku dūrnas o tie monstrai sėdi susikures šiltas darbo vietas aiškina man nesąmones kur aš jau per savo amžiu esu nugyvenes galėčiau tos vaikėzus mokyti, o ne mane egzaminuoti, baisiau ir kulturingiau jau ir negali būti, ,išgirdau ponas mes jums paskambinsim mergina tinkama man į anuke, bastą , va kur pas mus yra darbo pilnas klėtis laukite jau 3 metai kaip užšalo skambutis prišalo dabar yra žiema ., laikime atšilimo taip ką sakyti mano kolegos 50 metu inžinieriams bastą geriau ten nevyk ir nervu negadink,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS