Panevėžietė „Teleloto“ žaidime tėvams laimėjo automobilį | KaunoDiena.lt

PANEVĖŽIETĖ „TELELOTO“ ŽAIDIME TĖVAMS LAIMĖJO AUTOMOBILĮ

  • 3

Praėjusį sekmadienį „Teleloto“ laidoje itin sekėsi panevėžietei Ramūnei. Studijos žaidimuose moteris laimėjo 925 eurus bei naujutėlaitį automobilį „Nissan Juke“. Tiesa, pastarasis riedės į Ramūnės tėvų garažą.

Žaidė vietoje tėčio

Kaip pasakoja Ramūnė, laimingąjį bilietą, kuris suteikė galimybę dalyvauti studijos žaidimuose, pirko jos tėtis, o pati – tik jam atstovavo.

„Tėtis yra didelis „Teleloto“ gerbėjas, bilietų perka bene kiekvienam žaidimui. Tačiau laimėjęs kvietimus į studiją – sudalyvauti nedrįsta, tad vietoje savęs siunčia dukras. Prieš porą metų esame vykę į laidos filmavimą su sese. O šįkart, kai žaidimas vyko nuotoliniu būdu ir reikėjo vieno atstovo, juo tapau aš“, – išskirtinę situaciją, kaip atsidūrė „Teleloto“ studijoje, aiškina panevėžietė.

Įsitraukė ir artimieji

Laidos metu Ramūnė buvo atrinkta dalyvauti žaidime „Sėkmės simbolis“. Šiame žaidime dalyviai renkasi skaičius nuo 1 iki 16 ir laimi jais pažymėtuose langeliuose esančius prizus.

Pirmuoju bandymu moteris rinkosi skaičių, žymintį dukros gimimo dieną – 13. Jis padėjo laimėti 300 eurų.

„O tada greit parašiau į bendrą šeimos pokalbį, klausiau – ką rinktis? Sesės vyras parašė: imk 7. Taip ir norėjau daryti, bet staiga žaidėja prieš mane pasirinko būtent šitą skaičių. Galiausia nusprendžiau, kad tebūnie dvigubai – tai ir pasirinkau 14. Šiuo numeriu pažymėtame langelyje ir slėpėsi automobilis“, – istorija, kaip laimėjo „Nissan Juke“, dalinasi Ramūnė.

Laidos pabaigoje moteris taip pat dalyvavo žaidime „Deganti linija“, kurio dalyviai spėja, ar išriedėsiantis kamuoliukas žaidėjams namuose atneš laimėjimą. Šiame žaidime Ramūnė susižėrė dar 625 eurus – ir vėlgi ne be artimųjų patarimo.

„Visi nuopelnai vyrui, nes jis patarė, kada kelti ranką. Jei bučiau viena žaidus, būčiau taip kantriai tinkamo momento neišlaukusi ir nepataikiusi“, – juokiasi moteris.

Laimėjimai – visai šeimai

Pasiteiravus, tai kam – bilietą pirkusiam tėčiui ar žaidime jam atstovavusiai dukrai – atiteks laimėtas automobilis, Ramūnė sako, kad turbūt nei vienam. „Kiek žinau, tėtis planuoja dovanoti mamai“, – prasitaria moteris.

Dabar jis dar labiau užsivedęs, jam kyla dar didesnis noras žaisti ir mėginti sėkmę toliau.

Laimėtas piniginis prizas už sėkmingą atstovavimą žaidime veikiausia liks Ramūnei.

Na o tėtis, pasak dukros, vis tiek džiaugiasi labiausiai iš visų: „Dabar jis dar labiau užsivedęs, jam kyla dar didesnis noras žaisti ir mėginti sėkmę toliau.“

Kiekvieną sekmadienį „Teleloto“ laidos metu atrenkami 30 bilietų, kurių savininkai kviečiami dalyvauti kitos savaitės studijos žaidimuose. Jų metu varžomasi dėl piniginių prizų ir automobilių.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Ernestas.

Meluoja. Lietuvos Respublikos karo kurstymas, propoganda. Lietuvos Respublikos Kauno teisėsauga, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys.

miau

O kaip patikrinti loterijos bilietą, kai nebeveikia portalas???

Kiesa

O g pasą turėjo kad dalivavo filmavime

SUSIJUSIOS NAUJIENOS