Teisėsaugai du darbuotojus įtariant korupcija, „Regitra“ ėmėsi vidinio tyrimo | KaunoDiena.lt

TEISĖSAUGAI DU DARBUOTOJUS ĮTARIANT KORUPCIJA, „REGITRA“ ĖMĖSI VIDINIO TYRIMO

  • 3

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) įtariant du darbuotojus korupcija, „Regitra“ dėl šios situacijos ėmėsi vidinio tyrimo.

Kaip trečiadienį pranešime nurodė įmonė, šie darbuotojai nušalinti nuo pareigų.

„Šiai dienai įmonėje atliekami vidiniai tyrimai iš viso trijų darbuotojų atžvilgiu. Pasitvirtinus faktui dėl galimo neteisėto egzamino rezultato suteikimo egzaminuojamajam, gali būti priimtas sprendimas panaikinti egzamino rezultatą ir išduotą vairuotojo pažymėjimą“, – teigia „Regitra“.

Anot jos, šiais metais buvo inicijuoti ir atlikti vidiniai tyrimai iš viso dėl 15 egzaminuotojų. Vienas iš jų atleistas, 11 skirti įspėjimai.

STT praėjusią savaitę pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos „Regitroje“.

Kaip nurodo STT, dėl prekybos poveikiu įtariama 12 asmenų: du „Regitros“ Vilniaus filialo vairavimo egzaminuotojai, trys tarpininkai ir septyni suinteresuoti asmenys.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, „Regitros“ vairavimo egzaminuotojai reguliariai priimdavo kyšius iš suinteresuotų asmenų ir tarpininkų, kad nebūtų fiksuojamos kritinės klaidos ir nebūtų kliūčių išlaikyti vairavimo egzaminus.

Tyrimo metu nustatyta, kad tokios galimai korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos vyko reguliariai, už egzamino išlaikymą mokant apie 200–400 eurų.

Šiuo metu tiriama daugiau kaip 30 tokių korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.

STT nurodo ikiteisminį tyrimą pradėjusi po gegužę pasirodžiusios 15min.lt publikacijos. Naujienų portalo slapta įrašyti pokalbiai ir kiti surinkti duomenys atskleidė, jog prekyba vairuotojų teisėmis Lietuvoje gana plačiai paplitus

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

2 \\\\\.../////

Nejuokinkit voverikių,VISI.

Tai

tik 2 nesidalino!? Ui,svolociai!

taip

biznis randa pratesyma juk saika nesnaudzia ?===

SUSIJUSIOS NAUJIENOS