Ministerijos planas – įteisinti leidimą važinėti be vairuotojo pažymėjimo | KaunoDiena.lt

MINISTERIJOS PLANAS – ĮTEISINTI LEIDIMĄ VAŽINĖTI BE VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMO

  • 34

Vidaus reikalų ministerija svarsto, kaip sudaryti sąlygas vairuotojams važinėti be vairuotojo pažymėjimo bei draudimo poliso ir negauti už tai baudų.

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas apie tokius planus jau buvo užsiminęs gegužės pabaigoje, tačiau šie siūlymai buvo viename pakete su iniciatyva, kad visiems vairuotojams būtų taikomas visiško blaivumo – nulio promilių – reikalavimas.

Pastarojo siūlymo ministerijai atsisakius, kol kas stringa ir projektas dėl leidimo važinėti be vairuotojo pažymėjimo ir draudimo dokumentų.

Ministro atstovė spaudai Jurgita Gintautaitė BNS sakė, kad šią iniciatyvą Vidaus reikalų ministerija gali teikti atskirai, o jai pritarti turės Seimas.

„Svarstoma galimybė iniciatyvą dėl vairuotojų pažymėjimų atskirti iš bendro paketo ir teikti siūlymą dėl šių pakeitimų, kurie nuimtų vairuotojams administracinę naštą“, – sakė teigė J. Gintautaitė.

Šiuo metu už vairavimą be vairuotojo pažymėjimo ar draudimo poliso taikoma administracinė atsakomybė.

Rašyti komentarą
Komentarai (34)

Anonimas

Kiek pas mus dar daug sovietiniu buduliu proto naslaiciai ir tiek nieko nenori kad jiems būti lengviau kazkokie mazochistai.

Vairuotojas

Neklaidinkite zmoniu teises turesite būti islaike tik veziotis neprivalesite taip yra dauguma ES saliu bet policija be vargo patikrins sistemoje ar jus turite teise vairuoti.

arunas

Fake garantuotai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS