„Regitroje“ dar velkasi pandemijos šešėlis: eilėse gali tekti laukti ir du mėnesius | KaunoDiena.lt

„REGITROJE“ DAR VELKASI PANDEMIJOS ŠEŠĖLIS: EILĖSE GALI TEKTI LAUKTI IR DU MĖNESIUS

  • 2

Norintys gauti vairuotojo pažymėjimą turi apsišarvuoti kantrybe. Eilės „Regitros“ skyriuose didelės, kai kurie turi laukti mėnesį, norintys vairuoti vilkikus turi pakentėti ir du mėnesius. Tai – vis dar besivelkantis COVID-19 padarinių šešėlis, praneša LNK.

„Esu išsilaikęs visus mokyklinius egzaminus, pasiruošęs vairuoti. Tikrai noriu pradėti vairuoti, bet, pasižiūrėjus į „Regitros“ egzaminų grafiką, – vietos tik po penkių savaičių. Įdomu, kodėl taip yra?“ – klausė laukiantis vairavimo egzamino Andrius Skalskas.

Eilės „Regitroje“ vyrą nemaloniai nustebino.

„Regitroje“ pakalbinti savo eilės jau sulaukę žmonės pripažįsta, kad patekti čia užtruko: „Eilės didžiulės, galėtų būti daugiau efektyvumo“, „Laikau antrą kartą ir vietos laukiau du mėnesius“, „Eilės iš tiesų didelės, reikia laukti mėnesį, pusantro, vasarą – net du mėnesius. Tai problema“, „Laikiau CE, kai neišlaikai, tenka laukti du mėnesius“, „Kadangi laikau automatine pavarų dėže ir, neišlaikius pirmą kartą, eilė – pusantro, du mėnesiai“.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

 

„Regitros“ atstovai tikina, kad vis dar jaučiami COVID-19 padariniai.

„Praeitais metais faktiškai tris mėnesius nedirbome, sukaupėme apie 25 tūkst. nepriimtų egzaminų. Metų pradžioje buvo 32 dienų laukimas, šiandien – 24,7“, – sakė „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Taip pat dėl viruso kartkartėmis iškrinta vienas kitas egzaminuotojas. Norintiems laikyti egzaminą patariama užsirašyti įmanomą anksčiausią laiką, tačiau kasdien patikrinti, gal atsirado dar anksčiau.

„Rodome dvi skirtingas eiles. Viena eilė – pirmą kartą laikantiems, jie visada mato geresnes vietas, pakartotinai laikantys mato truputį prastesnes datas – tolesnį periodą. Jeigu neužimamos vietos pirmą kartą laikančių, taip dažnai būna, mes jas iš karto atlaisviname. Patarčiau užmesti akį“, – siūlė S.Šuminas.

Didžiausios eilės visada būna Vilniuje ir Kaune.

Taip pat patariama egzaminą laikyti mažesniuose miestuose.

„Didžiausios eilės visada būna Vilniuje ir Kaune. Įvertinus Lietuvos geografinį dydį, manau, galima pasirinkti ir centrą, kuris nenutolęs 80 km“, – siūlė S.Šuminas.

Pastebima, kad ne tik pailgėjo norinčių laikyti vairavimo egzaminą eilės, tačiau egzaminą išlaiko mažiau žmonių nei anksčiau.

„Periodas, kai negalėjome dirbti, bet instruktoriai galėjo dirbti, vėliau buvo atvirkščiai, paskui nerasdavo papildomo laiko pas vairavimo instruktorius. Gali būti aibė priežasčių“, – sakė S.Šuminas.

Iki pandemijos vairavimą išlaikydavo keturi, šiuo metu – tik trys iš dešimties laikančiųjų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

būtina suvokti , jog nemokšos-ž i o p l i a i,

laikantys po keliolika kartų--u ž b l o k u o j a NORMALIEMS prieigą

???

???

SUSIJUSIOS NAUJIENOS