„Baltic Pride“ festivaliui Vilniuje sukurta nemokama mobilioji programėlė | KaunoDiena.lt

„BALTIC PRIDE“ FESTIVALIUI VILNIUJE SUKURTA NEMOKAMA MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

  • 30

„Baltic Pride“ 2022 organizatoriai pristato specialiai Vilniuje birželio 1-5 dienomis vyksiančiam festivaliui parengtą nemokamą mobiliąją programėlę „Baltic Pride“.

Programėlėje festivalio dalyviai galės sužinoti apie visus festivalio renginius, susipažinti su pranešėjais, atlikėjais, bendrauti su kitais dalyviais. Siekiant užtikrinti, jog informacija būtų lengvai pasiekiama visiems festivalio svečiams, programėlė prieinama lietuvių ir anglų kalbomis.

Unikalus programėlės akcentas – galimybė bendrauti su kitais programėlės vartotojais. Tai bendruomenės nariams leis dalintis savo festivalio įspūdžiais bei nuotraukomis.

Viso festivalio metu nuolat atnaujinama „Baltic Pride“ programėlė – geriausias būdas gauti visas festivalio naujienas. Norintiems nepraleisti įdomiausių festivalio momentų yra suteikiama galimybė pasižymėti pasirinktus renginius taip susikuriant individualią festivalio programą.

„Baltic Pride“ programėlė taps inovatyvia platforma, padedančia greičiau, paprasčiau ir efektyviau susiplanuoti festivalio pramogas bei sekti naujienas.

„Baltic Pride“ programėlė taps inovatyvia platforma, padedančia greičiau, paprasčiau ir efektyviau susiplanuoti festivalio pramogas bei sekti naujienas“, – teigia viena iš programėlės kūrėjų Jogilė Ramoškaitė.

„Baltic Pride Vilnius 2022“ mobiliąją programėlę galima atsisiųsti nemokamai jau dabar App Store ir Google Play parduotuvėse.

„Baltic Pride“ 2022 – tris Baltijos šalis jungiantis tarptautinis LGBT festivalis, į Vilnių sugrįžtantis jau penktą kartą. Festivalis vyks birželio 1-5 dienomis. Pagrindiniai festivalio akcentai: tarptautinė žmogaus teisių konferencija „Atviri miestai“, išskirtinis kultūrinis vakaras „Pasididžiavimo balsai“, bendruomenės erdvė „Pride menas“ ir „Pride namai“, oficialūs vakarėliai ir, žinoma, eitynės „Už lygybę!“ bei išskirtinis koncertas, kuriuose ne tik švęsime lygybę ir solidarumą, bet ir reikalausime lygių teisių LGBT bendruomenės nariams.

Rašyti komentarą
Komentarai (30)

ir

jokios informacijos kaip saugiai paruošt angas programėlės infiltravimui ..........

Svaja

Tai čia tokia ta gerovės valstybė, kiršinti vis stipriau ir dar labiau skaldyti žmones?! Pasaulio pabaiga Dievaž. Kur prezidentas išvis a ūūū... , kokia jo funkcija? Nebent tobulai dingti. Nepakankamai šaly rimtų problemų, kad tik paradus su vaivorykštinėm vėliavom rengti?

tai dabar

jau vilniui vietoj ukrainos veliavu reikia visur iskelti vistgaidziu veliavas su uzrasu Vilnius pyderu sostine
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS