Dainų šventės organizatoriai dėl nekokybiško maitinimo tiekėjams rengia pretenziją | KaunoDiena.lt

DAINŲ ŠVENTĖS ORGANIZATORIAI DĖL NEKOKYBIŠKO MAITINIMO TIEKĖJAMS RENGIA PRETENZIJĄ

Dainų šventės organizatoriai dėl nekokybiško maitinimo Dainų šventės metu rengia tiekėjams pretenziją.

„Susirinkę pretenzijas pildome, su juristais dirbame ir žiūrėsime. Kad pretenzijas rašysime, tai tikrai“, – BNS sakė Dainų šventės direktorius Saulius Liausa.

Pasak jo, sutartyje numatyta galimybė skirti baudas, neatsiskaityti už negautas porcijas. Kokių veiksmų bus imtasi, paaiškės baigus rinkti informaciją apie įvykusius pažeidimus ir juos įvertinus teisininkams.

Šiuo metu surinkta informacija iš savivaldybių apie jų dalyvių maitinimą, laukiama informacijos iš Maisto ir veterinarijos tarnybos, ji tikrino tiekiamą maistą. Galimus veiksmus Dainų šventės organizatoriai trečiadienį taip pat aptarė su Viešųjų pirkimų tarnyba.

„Žiūrėsime, ką leidžia juridika, įstatymai ir sutartis, taip ir elgsimės“, – sakė S. Liausa.

Pasak jo, šiuo metu turima informacija apie vieną dieną vėlavusius pusryčius ir į vieną stadioną laiku neatvežtą maistą, kuris vėliau pristatytas nekokybiškas, nepilnos komplektacijos.

Kol kas nėra aišku, kada pretenzijos galėtų būti pateiktos.

Per Dainų šventę socialiniuose tinkluose plito dalyvių skundai dėl nepilnų porcijų, nekokybiško maisto ar net išvis negautų pietų ar vakarienės.

Juos šiemet maitino bendrovės „Riekė“ ir „Ovantis“ bei viešoji įstaiga „Bruneros“. Pirmos dvi minėtos įmonės kartu laimėjo 154 tūkst. eurų vertės viešąjį pirkimą, o dviejų „Bruneros“, anksčiau veikusios „Kretingos maisto“ pavadinimu, laimėtų pirkimų vertė siekia 667 tūkst. eurų.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

Ar ne patys organizatoriai ir išsirinko maitintojus iš eilės kandidatų?..

...

Labai issigas...Vilniuje darzelinuku tevai nuolat skundus raso del vienos imones maitinimo ir ka?

Nesuprantu

Kas nusprendė jog maitinimas buvo nekokybiškas? Jei manote jog 15min.už didelius pinigus užsakyti straipsniai yra pagrindas suformuoti nuomonei jog maitinimas buvo nekokybiškas tai ką aś žinau. Tegul geriau užsakovai straipsnių išima iš apyvartos pasenusius konservus, o ne ieśko priekabių

SUSIJUSIOS NAUJIENOS