Dėl teismo sprendimo lapkričio 8-ąją vairuotojų streiko Vilniuje nebus | KaunoDiena.lt

DĖL TEISMO SPRENDIMO LAPKRIČIO 8-ĄJĄ VAIRUOTOJŲ STREIKO VILNIUJE NEBUS

  • 2

Lapkričio 8 dieną planuotas sostinės viešojo transporto darbuotojų streikas nevyks teismui pritaikius laikinąsias apsaugos priemones, ketvirtadienį pranešė bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“.

Pasak bendrovės, Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino jos prašymą ir pritaikė laikinąsias apsaugos priemones, kurios neleis profesinei sąjungai minėtą dieną organizuoti streiko.

Teismas dar spręs dėl streiko galimybės pandemijos laikotarpiu, o šiuo metu streiko skelbimas atidėtas 15-ai darbo dienų, skaičiuojant nuo lapkričio 8-osios.

Į teismą dėl streiko teisėtumo bendrovė kreipėsi, kai su darbuotojų profesine sąjunga nepavyko sutarti dėl minimalių paslaugų užtikrinimo streiko metu.

„Vilniaus viešasis transportas“ įsitikinęs, kad dėl itin sudėtingos koronaviruso situacijos šiuo metu Vilniuje viešojo transporto reisų skaičius negali būti mažinamas, o keleiviams būtina užtikrinti kuo saugesnes keliones viešuoju transportu.

Streiką rengianti profsąjunga ragina dešimtadaliu didinti algas įmonės darbuotojams ir gerinti kitas sąlygas, pavyzdžiui, užtikrinti galimybę pasinaudoti pietų pertrauka.

Iš viso įmonėje „Vilniaus viešasis transportas“ dirba apie 1,9 tūkst. žmonių. Šiai profesinei sąjungai priklauso daugiau nei 1,2 tūkst. darbuotojų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Laimonas

Dabartine valdzia bijo streiku, mitingu, demonstraciju, kuriuos organizuoja tradicines seksualines orentacijos zmones. Taciau dabartiniai valdantieji ne tik nebijo, bet netgi skatina ir palaiko seksualiniu mazumu eitynes.

vairuotoju streiko nebus -nes ten pederastai su LGBT

,,mamom ,,, streikuos --vieta jau uzimta ....vairuotaojau - tapk pederastu ir streikuok....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS