Negyvos žiurkės ir vorai: kandidatai griebiasi absurdiškiausių reklamų | KaunoDiena.lt

NEGYVOS ŽIURKĖS IR VORAI: KANDIDATAI GRIEBIASI ABSURDIŠKIAUSIŲ REKLAMŲ

  • 5

Konservatorių kandidatės į Vilniaus tarybą rankose laikoma žiurkė apskriejo internetą ir supykdė oponentus. Jie tai suprato, kaip palyginimą su opozicija, informavo LNK žinių tarnyba.

Tačiau jaunoji konservatorė Goda Karazijaitė, atrodo, sustoti neketina ir kuria naujus vaizdo įrašus su vorais Vilniaus požemiuose. Kaip teigia savo reklaminiame vaizdo klipe,  konservatorių atstovė rengiasi sutvarkyti niekaip neįgyvendinamą nacionalinio stadiono problemą.

Tačiau nei degančios žiurkės, nei vorai požemiuose reklamos specialistų nežavi. Komunikacijos specialistai pripažįsta, kad tokios didelį ažiotažą sukeliančios reklamos padeda pritraukti žmonių, tačiau tai dažnai siejama su neigiama potekste ir gali tik pakenkti rinkimams ar netgi visai kandidato asmeninei karjerai.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

...

Taip, 'konservus' už uodegos ir - į šviesą!

konservatorų ŠIUKŠLĖS,

net NEGEBA suvokti nei savo elgesio, nei kalbų. Apie kokius darbus galima būtų tikėtis iš PASMIRDUSIŲ konservų-- jeigu geba darytai - tai ką rodo-- lai pirma išmoksta IŠVIETES valyti. Lietuvoje pilnai pakanka socdemų ir liberalų ALINTOJŲ. ŽMONĖS !--kurkime savo gyvenimą be konservatorių-socdemų-liberalų CHUNTOS, kurie ĮGRISO alinant mūsų gyvenimą

vilnietis

Gal ir gerai, tik jau nedaug laiko iki rinkimų, o tai išgaudytų žiurkes
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS