Sostinę skalavo liūtis: kai kurios gatvės virto upėmis | KaunoDiena.lt

SOSTINĘ SKALAVO LIŪTIS: KAI KURIOS GATVĖS VIRTO UPĖMIS

  • 5

Šeštadienį popiet lietus skandino Vilnių, užtvindė kelias gatves. Dėl nespėjančio į kanalizaciją subėgti vandens ne vienoje atkarpoje susidarė didžiulės balos.

Kaip pranešama, Vilniuje skendo Savanorių prospektas, Grybo gatvė, T. Vrublevskio ir Arsenalo gatvių sankryža. Čia formavosi automobilių spūstys.

Liūtys nemenkai užtvindė ir Kauną. Dėl jos neišvengta ir nelaimių – kelyje A1 į atitvarus rėžėsi dvi mašinos.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) informavo, kad 13.15 val. aktyviausių debesų juosta slinko per Alytaus, Vilniaus ir Utenos apskritis, griaudėjo perkūnija, Utenoje užfiksuotas smarkus lietus.

Sinoptikai praneša, kad ateinančiomis dienomis šils iki 19–24 laipsnių, o nuo ateinančios savaitės vidurio vėl darysis karščiau. Oras kais iki 26–28 laipsnių. Jei niekas žymiau nesikeis, visas arba beveik visas ilgasis Žolinių savaitgalis turėtų būti puikus poilsiui prie jūros ar kito vandens telkinio, nes Lietuvą apims šilta ir sausoka oro masė. Oras įkais maždaug iki 30 laipsnių.

Vilnių išprausė liūtis

I. Gelūno / BNS nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

gal reikėtų sugrėbti nupjautą žolę. ji ir užkemša kanalizaci

morta

ona

ona

Ne veltui nuo senovės sakoma,

Kad kai žmogeliai pasileidžia, per daug užsiima malonumais, ateina atpildas - vanduo viską nuplauna. Dabar Vilnius itin smukęs, paplitusi paleistuvystė. Žmonės silpni, fiziškai bjaurūs, negabūs, linkę parazituoja, dirbančiųjų beveik nėra. Visi išlaikytinių, narkomanai, visuomenės atmatos ir pirmiausia į tų amatų tarpą patenka visokie jurisdikcijos atstovai, politikai valdininkai muzikantėliai pralobti verslininkai medikai profesūra - štai, tikrasis visuomenės dugnas. Jų vaikai anūkai yra paprasčiausiai žemai smukęs išsigimę narkomanai. Tai vandenilis ir atėjo jų nušalinti nuo paviršiaus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS