Vilniečiams bus išnešioti informaciniai lapai dėl karantino | KaunoDiena.lt

VILNIEČIAMS BUS IŠNEŠIOTI INFORMACINIAI LAPAI DĖL KARANTINO

Vilniaus gyventojams artimiausiu metu bus išnešiota pora šimtų tūkstančių informacinių lapų apie karantiną, kuris įvestas siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą.

Vilniaus gyventojams artimiausiu metu bus išnešiota pora šimtų tūkstančių informacinių lapų apie karantiną, kuris įvestas siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą.

„Turime pasiekti kiekvieną vilnietį su aktualia informacija apie karantiną, nes klausimų visiems kyla daug, todėl nusprendėme pasitelkti ir tiesioginius laiškus“, – BNS perduotame komentare teigė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Ypatingai džiugina, kad, Lietuvos paštui sutikus įgyvendinti šią informacinę kampaniją, vilniečiams tai nekainuos nė euro“, – sakė jis.

Iš viso ruošiamasi atspausdinti daugiau nei 200 tūkst. A4 formato lapų, kuriuose bus pagrindinė informacija apie karantiną, jo sąlygas ir rekomendacijas bei kontaktai, kur kreiptis.

Pasak mero patarėjo Karolio Žukausko, labiausiai norima pasiekti vyresnio amžiaus žmones.

„Juose bus bendra informacija, galbūt šiek tiek labiau orientuota į vyresnius žmones. Bent jau didžiąją dalį miegamųjų rajonų, kur gyvena vyresni žmonės, norime pasiekti, bet galbūt ir individualių namų savininkus pasieksime“, – BNS teigė mero patarėjas.

Šiuo metu ruošiamas lapo maketas. Lapus neatlygintinai sutiko išnešioti ir atspausdinti Lietuvos paštas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

patarimas

NESIOKIT KAUKES O NE POPIEGALIUS - VISAI NUVAZIAVO SIMASIUS I DAUSAS, JAU JO KVAILUMUI RIBU NERA, DIEVE PADEK ATGAUTI PRARASTA PROTA. PALEIDO VISUS VIRUSUOTUS, TAI NEBETURI KA VEIKTI VAJE VARGSELIS....

Kęstutis

Vilniečiai turėtų būti dėkingi savo merui už jo pastangas realiai padeti savo miestiečiams, Klaipėdos merui slėptis, jis nieko nedaro tik daug kalba.

Anonimas

Visi viską žino ,o lapeliais neišgydysi .Geriau už juos nupirkti ir padalinti kaukių.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS