Savaitgalį per tūkstantį žmonių Vilniuje protestavo prieš skiepus nuo COVID-19 | KaunoDiena.lt

SAVAITGALĮ PER TŪKSTANTĮ ŽMONIŲ VILNIUJE PROTESTAVO PRIEŠ SKIEPUS NUO COVID-19

Apie 1,5 tūkst. žmonių šeštadienį buvo susirinkę Vilniuje, Katedros aikštėje, protestuodami prieš skiepus nuo COVID-19.

Mitingą organizavo asociacijos „Petys už laisvę“ vadovas, „Gustuko picerijos“ savininkas Mantas Zemeckas, tarptautinio studentų susivienijimo vadovas Kęstutis Juočeris, pilietinės visuomenės kūrėjų paramos fondo direktorius Juozas Aleksandravičius, penkių vaikų mama, Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos vadovė Edita Navickienė ir dainininkas Romas Dambrauskas.

Protestuotojai žygiavo nešini Lietuvos vėliavomis, su šūkiais „Šalin rankas nuo mūsų vaikų“, „Kelkis, Lietuva“, taip pat nešė plakatą su užrašu „Prezidente, grąžinkite konstitucijos veikimą Lietuvoje“. Protestuotojai prie Seimo ir Vyriausybės degė gedulo žvakutes.

Kaip BNS teigė policijos atstovas, į mitingą maždaug 13.30 val., jie nuo Katedros aikštės žygiavo link Vyriausybės ir Seimo, o vėliau – iki Prezidentūros.

Leidimas buvo išduotas mitingui iki 500 žmonių.

Akcijos dalyviai priėmė kreipimąsi į prezidentą Gitaną Nausėdą, kurį įteikė jo patarėjui. Valstybės vadovo prašoma kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl Vyriausybės nutarimo, kuriuo neturintiesiems galimybių paso užvertas kelias lankytis daugelyje prekybos, paslaugų ir pramogų vietų.

Rašyti komentarą
Komentarai (70)

X

Tegu skiepina laukines kates tie parazitai

tomas

Ištaisykite klaidą - ji ne pedagogė o demagogė.

TAADAS

AR JI TO AS-TRAUSKO /KUR BUVO K-ULTŪROS MINIS-TRU PRIE R-USO/ VAIKAS ???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS