Vilniuje oficialiai užbaigtos Lazdynų baseino statybos | KaunoDiena.lt

VILNIUJE OFICIALIAI UŽBAIGTOS LAZDYNŲ BASEINO STATYBOS

Vilniaus miesto savivaldybė penktadienį pranešė gavusi Statybos inspekcijos patvirtintą Lazdynų baseino statybos užbaigimo aktą – tai reiškia, jog daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigta.

Sporto objektas su 50 metrų plaukimo takeliais, 1,2 tūkst. vietų žiūrovams, pirtimis ir treniruočių salėmis vietoje nugriauto sovietmečio baseino pradėtas statyti 2017-aisiais, tačiau jo užbaigimo terminas buvo atidėtas kelis kartus, daugiausiai dėl su buvusiais rangovais susijusių problemų.

Naujasis kompleksas išskaidytas į skirtingas funkcines zonas: nardymo baseino, olimpinio baseino, treniruoklių zoną, sauso baseino zoną, kavinės zoną, persirengimo ir administracijos zonas. Prie nardymo baseino lankytojams taip pat bus atvira penkių metrų skersmens sūkurinė vonia.

Didžiajame baseine galės vykti tarptautinio lygio varžybos. Jas stebėti vienu metu galės tūkstantis žiūrovų. Prie nardymo ir šuolių į vandenį baseino įrengtos 200 vietų tribūnos.

Anot savivaldybės, baseino veiklos pradžia numatyta vasarį.

Sausį savivaldybė paskelbė iš buvusių baseino rangovų sieksianti prisiteisti 8,6 mln. eurų ir pateikusi ieškinį dėl nuostolių ir žalos atlyginimo Vilniaus apygardos teismui.

Savivaldybė teigia ieškinyje atsakovais nurodžiusi visas įmones, kurios anksčiau vykdė rangos sutartį – „Montuotojas“, „HSC BALTIC“, „AXIS POWER“, „Mitnija“.

„Active Construction Management“ – buvusi „Irdaiva“ – ieškinyje nurodyta trečiuoju asmeniu, kadangi yra bankrutuojanti, o pagal teisės aktus bankrutuojančiai įmonei negalima kelti reikalavimų teisme.

Baseiną baigė statyti Panevėžio statybos trestas.

GALERIJA

  • Vilniuje oficialiai užbaigtos Lazdynų baseino statybos
  • Vilniuje oficialiai užbaigtos Lazdynų baseino statybos
  • Vilniuje oficialiai užbaigtos Lazdynų baseino statybos
  • Vilniuje oficialiai užbaigtos Lazdynų baseino statybos
  • Vilniuje oficialiai užbaigtos Lazdynų baseino statybos
S. Žiūros nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Vau Vilnius

Krepsini ismoko zaisti-prades ir statyti po truputuka.

Cmacius

Pries kovo 5, savivaldos rinkimus Benkunskas oficialiai atidarys, kad uz ji balsuoyu, o po rinkimu uzdarys, nes dar objektas del saugumo nepriduotas. Welcome i rinkimus

SUSIJUSIOS NAUJIENOS