Aiškėja daugiau detalių apie tragišką avariją Trakų rajone: liepsnose žuvo 17-metis | KaunoDiena.lt

AIŠKĖJA DAUGIAU DETALIŲ APIE TRAGIŠKĄ AVARIJĄ TRAKŲ RAJONE: LIEPSNOSE ŽUVO 17-METIS

  • 0

Paaiškėjo daugiau detalių apie pirmadienio pavakarę Trakų rajone įvykusią tragišką avariją, per kurią žuvo užsidegusio automobilio viduje buvęs žmogus.

Pasak Vilniaus apskrities pareigūnų, šiurpus vilkiko „DAF“ ir lengvojo automobilio „Audi 80“ susidūrimas mirtimi baigėsi vos 17 metų sulaukusiam vaikinui – lengvojo automobilio keleiviui. Po smūgio transporto priemonei užsidegus jis žuvo liepsnose.

Kaip teigiama, žuvusiojo tapatybė buvo nustatyta tik kovo 2 dieną, nes per avariją nukentėjęs  lengvojo automobilio vairuotojas dėl daugybinių kūno sužalojimų atsidūrė reanimacijoje.

„Jis, matyt, iš karto nelabai galėjo pasakyti, kas su juo kartu važiavo. Šiandien buvo nustatyta“, – sakė Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato  (VPK) atstovė Julija Samorokovskaja.

Primename, kad tragiška avarija, pasiglemžusi jaunuolio gyvybę, įvyko kovo  1 d. 15.56 val. Informuota, kad Trakų rajone, kelio Vilnius-Marijampolė 60 kilometre, automobilis „Audi 80“, vairuojamas vyro, gimusio 1994 metais, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu krovininiu automobiliu „DAF“ su puspriekabe. Jį vairavo Lenkijos pilietis, gimęs 1999 metais.

Per eismo įvykį buvo sužaloti abiejų automobilių vairuotojai, kurie dėl įvairių sužalojimų paguldyti į ligoninę. O 2003 metais gimęs keleivis žuvo.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS