Vilniečio sandėliuke policija rado 1,4 kg amfetamino | KaunoDiena.lt

VILNIEČIO SANDĖLIUKE POLICIJA RADO 1,4 KG AMFETAMINO

  • 0

Policija trečiadienį vykdydama kratą bute Vilniuje rado didelį kiekį narkotikų.

2017 m. spalio 11 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. antrojo policijos komisariato pareigūnai, tikrindami turimą informaciją apie narkotinių medžiagų platinimą, atliko kratą bute Vilniuje, Žėručio gatvėje.

1980 metais gimęs vyriškis pareigūnams parodė buto sandėliuke slėptus narkotikus - apie 50 g amfetamino, sumaišyto su gliukoze ir paruošto pardavimui nedideliais kiekiais (t. y. po 2-3 gramus).

Vėliau nurodė kuprinę, kurioje buvo 5 paketai po maždaug 50 g amfetamino. Tačiau narkotikų pardavėjas atskleidė ne viską. Detaliai apžiūrėję sandėliuką, pareigūnai surado pakuotę, kurioje buvo 1 kg amfetamino, vėliau rastas užsegamas maišelis, kuriame buvo apie 20 g amfetamino.

Iš viso pareigūnai aptiko apie 1,4 kg amfetamino. Buvo rastas ir dujinis pistoletas su šoviniais, narkotinėms medžiagoms fasuoti bei sverti skirtos priemonės, galbūt vogtas dviratis, apie 300 eurų.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Neabejojama, kad gavus išvadas dėl narkotinių medžiagų kiekio ir kokybės, ikiteisminis tyrimas bus perkvalifikuotas į labai sunkų nusikaltimą, už kurį numatoma atsakomybė - nuo 10 iki 15 metų laisvės atėmimo.

GALERIJA

  • Vilniečio sandėliuke policija rado 1,4 kg amfetamino
  • Vilniečio sandėliuke policija rado 1,4 kg amfetamino
  • Vilniečio sandėliuke policija rado 1,4 kg amfetamino
  • Vilniečio sandėliuke policija rado 1,4 kg amfetamino
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS