Vilniuje – didžiulė avarija: girtas vairuotojas daužė automobilius | KaunoDiena.lt

VILNIUJE – DIDŽIULĖ AVARIJA: GIRTAS VAIRUOTOJAS DAUŽĖ AUTOMOBILIUS

  • 6

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko didžiulė avarija. 

Pranešimą apie incidentą ties Geležinio Vilko g., prie sankirtos su Žalgirio g., esančio "Rimi" prekybos tinklo policija gavo 19.10 val. 

Pirminiais duomenimis, „Mercedes-Benz“ markės automobilis apsivertė ir apgadino apie dešimt automobilių.

Policijos pareigūnai prieš 20 val. pirminę informaciją patikslino ir teigė, kad buvo apgadinti mažiausiai penki automobiliai. Transporto priemonė galėjo apvirsti, kai apgadinęs automobilį vyras nutarė sprukti. Tačiau automobilio suvaldyti jam nebepavyko.

Incidentą sukėlęs vairuotojas neblaivus – jam nustatytas vidutinis girtumas - 1,95 prom.

Policijos pareigūnai ir medikai atskubėjo į įvykio vietą. Policijos atstovas portalui diena.lt tikino, kad pirminė informacija, jog nukentėjo žmonės, nepasitvirtino. 

Šioje vietoje nusidriekė milžiniška automobilių kolona. Eismą reguliuoja policijos pareigūnai.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

jei

rasot straipsni tai issamiai kas padare amzius tautybe nes slepiami faktai duoda galimybe asmeniui issisukti nuo atsakomybes ir tai ne 1 atveis......

...

Vilniuje liber'Alizmas klesti.

verslo plano daiis?

alkoholis geras išradimas tik durniams į rankas pateko, rezultatas akivaizdus ir ne vienas, todėl tokiais pavyzdžiais ,rezultatais, pasekmėmis auklėti/ rodyti reikia nuo mažens, kas bus tau jei busi girto vietoje ir ar nori, kad tau sugadintų/nutrauktų gyvenimą girtas. tai turi skatinti mąstymą apie pasekmes, nes demonstravimas savo kietumo-bukumo vien pravardė "gaidelis"? ko šis paukštis čia dėtas?, durnius yra durnius, kad jūra iki kelių,- eikite girti, kad ir su kiek promilių maudytis į jūrą , kur nėra gelbėtojų. Žiaurų?, bet tik taip galite, jei galite suprasti, pasekmes kol nepradėjote gerti/vartoti alkoholio, jau neminint gimusių vaikų girtų tėvų- vargas visuomenei, tad tai joks kietumas tik savo bukumo demonstravimas, klausimas kodėl tiek durnių aplink? Ir kas juos toleruoja/pakenčia? Nauda iš parduoto alkoholio? Nauda-alkoholio gamintojui, pardavėjui, o rezultatas pirkėjui? Labai įdomus verslo planas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS