Peiliu Vilniuje vyrą sužalojęs įtariamasis rastas pasislėpęs nendrėse | KaunoDiena.lt

PEILIU VILNIUJE VYRĄ SUŽALOJĘS ĮTARIAMASIS RASTAS PASISLĖPĘS NENDRĖSE

  • 4

Vilniuje ketvirtadienio popietę vyrą peiliu sužalojęs įtariamasis rastas pasislėpęs nendrėse, pranešė sostinės policija.

Gausios policijos pajėgos ieškojo užpuoliko, kuris peiliu sužalojo 27 metų vyrą. Įtariamąjį upės nendrėse aptiko policijos tarnybinis šuo Alpha (Drago) Plieninė Iltis.

Ketvirtadienį apie 15 valandą gautas pranešimas, kad sostinės Upės gatvėje peiliu subadytas vyras, jam sužalota galva ir ranka.

Netoli Tuskulėnų rimties parko, Žirmūnų gatvėje, buvo rasti įtariamojo drabužiai su kraujo dėmėmis. Pareigūnai įtarė, kad užpuolikas gali slėptis upėje.

Po beveik trijų valandų buvo aptiktas ieškomas vyras. Įtariamasis lėtai plaukė pakrante ir, kad jo nepastebėtų, vis panerdavo, slėpėsi nendrėse.

Sulaikytasis, 29 metų vyras, pristatytas į policijos komisariatą.

Nukentėjusysis dėl daugybinių pjautinių žaizdų gydomas Vilniaus ligoninėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, vyrui gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

...

Ar tik ne Zuokula?.. negi taip jį skyrybos paveikė kad pats nusprendė Nerimi?..

Hazel Jones

Šiuo metu „Google“ kas menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­orkLinks3.Com

Gang

Nuo tokio gyvenimo ir turtinės atskirties Lietuvoj daug kam protelis pasimaišo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS