Vilniuje vyras peiliu sužalojo moterį, apžiūros metu pas jį rasta narkotikų | KaunoDiena.lt

VILNIUJE VYRAS PEILIU SUŽALOJO MOTERĮ, APŽIŪROS METU PAS JĮ RASTA NARKOTIKŲ

  • 1

Vilniuje penktadienį vyras peiliu sužalojo moterį, vėliau apžiūros metu pas jį rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas.

Incidentas įvyko apie 18 val. bute Žirmūnų gatvėje, kilus konfliktui 1981 metais gimęs vyras peiliu sužalojo to paties amžiaus moterį.

Sužeista moteris šeštadienį, apie 11.22 val., buvo pristatyta į ligoninę ir suteikus medicinos pagalbą išleista gydytis ambulatoriškai.

Sekmadienį, apie 1.48 val., įtariamojo apžiūros metu policijos komisariate pas jį rastas juodo polietileninio maišelio gumulas su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Gairės: sužalojo peiliu, konfliktas, rasta narkotikų, smurtavo, pagalba moterims
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Ernestas.

Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Suvėrinės teisės ir laisvas savarankiškas valdimasis tautų, kurios buvo jėga prijungtos, turi būti atstatytos. Gyvenimo tikrovė nors ir jaučia herojiškumo didingumą, bet jį nuslepia kaip perlus vandens gelmių kiauteliuose. Reikia dinamiškų, dvasių asmenybių, kurios pajėgtų vertingus herojizmo brangakmenis iškelti į saulės šviesą, kad jų vertingumas paveiktų ir dabarties abejinguosius ir ateities kartoms paliktų aukos pavyzdį. Lietuvos Respubklikos Velnio išpažintojų antieuropossąjungos atsišaukimų platinimas eurosąjungosfikacija. Lietuvos Respublikos Kauno vpk. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT 3294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius. Atžvilgiai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS