Vyras muitininkui įteikė penkių eurų kyšį – dabar mina teismo slenkstį | KaunoDiena.lt

VYRAS MUITININKUI ĮTEIKĖ PENKIŲ EURŲ KYŠĮ – DABAR MINA TEISMO SLENKSTĮ

  • 6

Vilniaus apygardos teismas pirmos instancijos teismui iš naujo grąžino nagrinėti bylą dėl muitininkui duoto penkių eurų kyšio monetomis.

Pirmos instancijos teismas buvo nutaręs, kad A. U. padaryta veikla neturi nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių. Šį sprendimą apskundė prokuroras.

Bylos duomenimis, šių metų rugsėjį vilkiku „MAN“ iš Baltarusijos į Lietuvą per Šalčininkų kelio postą vykęs vyras, siekdamas patikrinimą atliekančio pareigūno palankaus vertimo ir greitesnio procedūrų įforminimo, davė penkių eurų kyšį monetomis.

Šalčininkų teismas buvo nusprendęs, kad neįrodyta, kokio veikimo ar neveikimo asmuo siekė iš paperkamo valstybės tarnautojo.

Skundą dėl pirmos instancijos teismo sprendimo pateikęs prokuroras akcentavo, jog A. U. kyšį muitinės pareigūnui davė būtent tuo metu, kai jis vykdė savo tiesiogines pareigas ir jau atlikinėjo patikrinimą.

„Aukštesniojo teismo nuomone, padaryti Baudžiamojo proceso kodekso pažeidimai sukliudė bylą išnagrinėti išsamiai ir nešališkai bei priimti byloje teisingą galutinį sprendimą, todėl yra esminiai. Dėl to skundžiama nutartis naikinama kaip neteisėta ir baudžiamoji byla perduodama iš naujo nagrinėti pirmosios instancijos teismui“, – tenkindamas prokuroro skundą nutarė Vilniaus apygardos teismas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

klaipėdietė

Valio ,ura, viva .... Amžiaus byla ir kyšis , BŪTINAI pasodinkit . visai Lietuvos muitinei gėdą užtraukė , nes taip mažai juos įvertino

Ne muitininkas

Kiaulę taupyklę sudaužė ir nespėjo pastambinti..

tulpes@lrpk.lt

Svolociai, paskutini ubaga po teismus tampo, butu iteikes penkis simtus , niekas ne pirsteles nebutu, k u r v o s
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS