Dvi KTU studentės paskatintos mecenato J. P. Kazicko šeimos fondo stipendijomis | KaunoDiena.lt

DVI KTU STUDENTĖS PASKATINTOS MECENATO J. P. KAZICKO ŠEIMOS FONDO STIPENDIJOMIS

Kauno technologijos universiteto (KTU) Taikomosios chemijos studijų programos IV kurso studentė Jūratė Gaidemauskaitė ir III kurso Europos studijų programos studentė Martyna Špokauskaitė už aktyvumą bei akademinius pasiekimus įvertintos mecenato Juozo Petro Kazicko šeimos fondo įsteigtomis stipendijomis.

Kazickų šeimos fondo grantai už atliekamų tyrimų aktualumą bei jų rezultatų sklaidą skirti KTU Elektros ir elektronikos fakulteto Elektros energetikos sistemų katedros profesoriui dr. Renaldui Raišučiui bei Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedros lektoriui dr. Tomui Tamulevičiui. Apie tai po to, kai universitete buvo iškilmingai pasveikinti Kazickų šeimos fondo premijų laureatai, Eltai pranešė KTU atstovas Mantas Lapinskas.

Iškilmingoje ceremonijoje laureatus sveikino l. e. p. studijų prorektorė Kristina Ukvalbergienė, Senato pirmininkas Rytis Krušinskas, Kazickų šeimos fondo prezidentė Jūratė Kazickaitė, Fondo Niujorko biuro generalinė direktorė Neila Baumilienė ir Vilniaus biuro generalinis direktorius Zenonas Bedalis. Į susitikimą atvyko ne tik šių, bet ir ankstesnių metų Kazickų šeimos fondo premijų laureatai.

„Labai didžiuojuosi mūsų šeimos fondo bendradarbiavimu su KTU. Net ir sunkiausiais laikais mano tėvas didžiavosi savo šalimi, niekad neprarado vilties, kad Lietuva bus laisva, ir tikėjo jos šviesia ateitimi. Labiausiai jis didžiavosi ir palaikė jaunus žmones. Jis tikėjo, kad jaunimas - Lietuvos ateitis. Noriu pasveikinti visus laureatus, ir man be galo malonu žinoti, kad aš prisidėjau prie jūsų tolimesnės sėkmės, galėjau paskatinti jus naujiems atradimams. Girdėdama KTU studentų ir dėstytojų sėkmės istorijas, labai džiaugiuosi, nes tai - gražiausias ir geriausias atpildas mūsų šeimai“, - kalbėjo J. Kazickaitė.

ELTA primena, kad 1998 metais Juozui Petrui Kazickui suteiktas Kauno technologijos universiteto garbės daktaro vardas ir buvo pasirašyta pirmoji stipendijų bei grantų steigimo sutartis tarp universiteto ir garbės daktaro (vėliau Juozo Petro Kazicko šeimos fondo). Dr. Juozo Petro Kazicko šeimos fondas ne tik skiria stipendijas KTU studentams bei grantus dėstytojams, bet ir paramą gabiems moksleiviams.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS