A lygos sezono atidarymo rungtynės baigėsi be įvarčių | KaunoDiena.lt

A LYGOS SEZONO ATIDARYMO RUNGTYNĖS BAIGĖSI BE ĮVARČIŲ

• 0

Naująjį „TOPsport A lygos” sezoną vainikavo rungtynės Marijampolėje, kur vietos ekipa priėmė svečius iš Šiaulių. Įnirtinga dvikova tarp Marijampolės „Sūduvos” bei FA “Šiauliai” baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Jau mačo pradžioje galimybę pasižymėti turėjo Justas Petravičius, kiek vėliau pavojingu smūgiu virš vartų stačiakampio atsakė Ernestas Burdzilauskas.

Kėliniui einant į pabaigą sūduviečiai turėjo gerą progą pasižymėti - Artemas Fedorovas kamuolį pažeme pasiuntė link baudos aikštelėje buvusio Aivaro Emsio, tačiau puolėjas šovė virš vartų, kiek vėliau Maksymas Pyrohovas varžovų vartų sargą patikrino šūviu iš toli.

Antrąją rungtynių pusę svečiai pradėjo klysdami šalia savo vartų, tuo pasinaudojęs A. Emsis smūgiavo pavojingai, komandą gelbėjo gerą poziciją užsiėmęs Gustas Baliutavičius. Sužaidus kiek daugiau nei 60 minučių šiauliečių vartininkas savo ekipą apgynė dar sykį, kai A. Fedorovas siekė atlikti perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys skriejo į vartų plotą.

87-ąją minutę G. Baliutavičius savo meistriškumą demonstravo dar kartą, kai geru bandymu išsiskyrė Motiejus Burba. Tiesa, jau per pridėtą teisėjo laiką pasižymėti galėjo Gabrielius Micevičius, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto, sekančiame epizode po standartinės situacijos savosios galimybės neišnaudojo ir Martynas Dapkus.

Atkaklios rungtynės tarp „Sūduvos” bei „Šiaulių” komandų baigėsi be įvarčių - Mindaugo Čepo bei Dovydo Lastausko kariaunos įsirašė po pirmąjį tašką šiame „TOPsport A lygos” sezone.