D. Rasimovičiūtė olimpinių žaidynių biatlono 15 km lenktynėse užėmė 42-ąją vietą | KaunoDiena.lt

D. RASIMOVIČIŪTĖ OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ BIATLONO 15 KM LENKTYNĖSE UŽĖMĖ 42-ĄJĄ VIETĄ

• 0

Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybose 42-ąją vietą tarp 78-ių asmenines 15 km lenktynes baigusių (startavo 82) sportininkių užėmė 29-erių metų Diana Rasimovičiūtė, kuriai ši olimpiada jau ketvirtoji karjeroje.

Trissyk šaudyklose suklydusi Lietuvos biatlonininkė trasoje sugaišo 49 minutes 32,5 sekundės ir 6 minutes 12,9 sekundės pralaimėjo antrąjį aukso medalį šioje olimpiadoje iškovojusiai 27-erių metų baltarusei Darjai Domračevai.

Sidabro medalis atiteko šveicarei Selinai Gasparin, kuri prieš ketverius metus Vankuveryje šioje rungtyje tebuvo 40-ta, o bronzos medaliu džiaugėsi kita Baltarusijos biatlonininkė Nadežda Skardino.

Olimpinės čempionės titulą ginusi bei paskutiniuosiuose dviejuose pasaulio čempionatuose šioje rungtyje triumfavusi norvegė Tora Berger liko tik šešiolikta:

1. Darja Domračeva (Baltarusija)         29 min. 30,7 (1 baudos minutė)
2. Selina Gasparin (Šveicarija)  atsiliko 1 min. 15,7 sek. (0)
3. Nadežda Skardino (Baltarusija)              1:38,2 (0)
4. Gabriela Soukalova (Čekija)                 1:57,5 (2)
5. Anais Bescond (Prancūzija)                  2:14,4 (2)
6. Veronika Vitkova (Čekija)                   2:26,4 (1)