Fantastiškos Eurolygos rungtynės: „Real“ po keturių pratęsimų palaužė „Anadolu Efes“ komandą | KaunoDiena.lt

FANTASTIŠKOS EUROLYGOS RUNGTYNĖS: „REAL“ PO KETURIŲ PRATĘSIMŲ PALAUŽĖ „ANADOLU EFES“ KOMANDĄ

• 1

Vėlų penktadienio vakarą Madride vykusios Eurolygos rungtynės tarp vietos „Real“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ komandų įsimins ilgam. Nugalėtojui išaiškinti prireikė net keturių pratęsimų. Eurolygos istorijoje to dar nėra buvę. Pergalę po 60 minučių kovos šventė turnyro lyderiai „Real“ krepšininkai  130:126 (25:18, 13:18, 26:25, 17:20, 10:10, 11:11, 9:9, 19:15).

Tai buvo rezultatyviausias visų laikų mačas – abi komandos pelnė net 256 taškus.

Madrido ekipa iškovojo septynioliktąją pergalę, o svečiai patyrė dvyliktąjį pralaimėjimą bei šeštąją nesėkmę paeiliui.

Nugalėtojams net 40 taškų pelnė Džananas Musa. „Anadolu Efes“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 32 taškus įmetęs Shane Larkinas.

„Real“: Džananas Musa 40, Mario Hezonja 29, Facundo Campazzo 25.

„Anadolu Efes“: Shane Larkinas 32, Dariusas Thompsonas 21, Danielis Oturu 14.