LKL: pergalėmis džiaugėsi „Lietkabelis“ ir „Pieno žvaigždės“ | KaunoDiena.lt

LKL: PERGALĖMIS DŽIAUGĖSI „LIETKABELIS“ IR „PIENO ŽVAIGŽDĖS“

• 0

LKL rungtynėse Panevėžyje „Lietkabelis“ užtikrintai 95:64 (22:20, 18:14, 20:11, 35:19) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Viskas šiose rungtynėse išsisprendė trečiajame kėlinyje, kurį „Lietkabelis“ laimėjo 20:11. Ketvirtajame kėlinyje dzūkai nebegalėjo pasipriešinti.

Panevėžiečiai atsirevanšavo už skaudų pralaimėjimą prieš mėnesį Alytuje. Tuomet Alaro Varrako auklėtiniai varžovus iš Aukštaitijos sutriuškino rezultatu 98:73.

Likus 6 turams iki reguliaraus sezono pabaigos „Lietkabelis“ dėl savo pozicijos lygoje gali jaustis saugiausiai. Panašu, kad Panevėžio ekipa sezoną užbaigs ketvirtoje pozicijoje.

9 pergales turintis ir 8-oje vietoje žygiuojantis dzūkų klubas dėl vietos atkrintamosios nėra ramus – artimiausias persekiotojas „Nevėžis“ atsilieka vos viena pergale.

„Lietkabelis“: G.Leonavičius 19, D.Tarolis 14, L.Aukštikalnis ir Ž.Peineris po 12, D.Lavrinovičius 11, S.Jasaitis 10.

„Dzūkija“: N.Stylianou 12, P.Petrilevičius ir G.Žalalis po 11.

Pergalingas metimas iš aikštės vidurio

LKL rungtynėse Pasvalyje „Pieno žvaigždės“ po neeilinio trilerio 84:81 (22:13, 19:21, 19:26, 24:21) nugalėjo „Šiaulius“. Rungtynių didvyriu tapo Tomas Lekūnas, kuris pergalingą metimą pataikė iš aikštės vidurio.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Trevonas Hughes likus žaisti mažiau nei dvi minutes, pelnė 5 taškus iš eilės ir išvedė „Pieno žvaigždes“ į priekį 81:78.

Donatas Sabeckis atsakė įspūdingu tritaškiu ir išlygino rezultatą – 81:81. Jau atrodė, kad komandos žais pratęsimą, bet Tomas Lekūnas paleido metimą iš aikštės vidurio ir išplėšė pergalę šeimininkams. Krepšininkas puolė į komandos draugų glėbį, kurie negalėjo patikėti rungtynių baigtimi.

Iš viso T.Lekūnas pelnė 16 taškų ir buvo rezultatyviausias Pasvalio ekipoje.

Dvyliktą pergalę iškovoję pasvaliečiai susilygino su penktoje vietoje esančiais „Šiauliais“.

„Pieno žvaigždės“: T.Lekūnas 16, T.Hughesas 13, J.Manigatas 12, V.Bobrovas 11.

„Šiauliai“: A.Wrightas 19, L.Birutis 16, D.Sabeckis 13, A.Urbutis 12.