Sezoną Čempionų lygoje „Rytas“ pradėjo nesėkme | KaunoDiena.lt

SEZONĄ ČEMPIONŲ LYGOJE „RYTAS“ PRADĖJO NESĖKME

• 0

Vilniaus „Rytas“ panaikino 25 taškų deficitą, tačiau pralaimėjimu pradėjo savo sezoną Čempionų lygoje. Vilniečiai Dižono mieste Prancūzijoje rezultatu 83:87 nusileido JDA komandai.

Pirmuosius „Ryto“ taškus ketvirtame Čempionų lygos sezone pelnė R.J. Cole, tačiau mačą sėkmingiau pradėjo prancūzai, išsiveržę į priekį 10:4. Ir nors kėlinio viduryje vilniečiai varžovus pasivijo (12:9), vėliau JDA skirtumą padidino. Gynyboje su iššūkiais susidūręs ir Camerono Hunto nesulaikęs „Rytas“ po pirmojo kėlinio atsiliko 21:32.

Antro kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų išaugo iki 16 taškų. Nors gynyboje varžovus ir pavyko šiek tiek pristabdyti, strigti ėmė puolimas, kuriame komandą skandino klaidos. Po dviejų kamuolių „Rytas“ atsiliko 30:52.

Po ilgosios pergalės į aikštelę sugrįžę Vilniaus komandos krepšininkai pradėjo kabintis į rungtynes. K. Hornsby vedama komanda per kėlinį deficitą sumažino 13 taškų ir prieš lemiamą kėlinį atsilikinėjo 59:69.

Tritaškiu ketvirtąjį kėlinį pradėjęs Gytis Masiulis dar labiau sumažino atsilikimą, kuris po kelių sėkmingų epizodų jau siekė tik 5 taškus. Vėliau rungtynės virto tikru nervų karu, nes likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos komandas skyrė tik 2 taškai. Dižono komandai ir vėl pavyko atitrūkti 84:76, bet „Rytas“ dar kartą spurtavo ir likus mažiau nei minutei atsiliko tik dviem taškais. Visgi pergalingai rungtynių užbaigti nepavyko, o galutinis rezultatas švieslentėje rodė JDA pergalę rezultatu 87:83.

Rezultatyviausias rungtynes su „Ryto“ marškinėliais sužaidė gynėjas Keith Hornsby. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinko 20 naudingumo balų.

Kitas rungtynes Čempionų lygoje vilniečiai žais spalio 31 d. Patruose su „Promitheas“.

JDA: Gregoras Hrovatas 17 (4/8 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 20 naud. bal.), Vitalis Chikoko (5 atk. kam.) ir Davidas Holstonas (3/8 tritaškiai, 7 rez. perd.) po 13, Cameronas Huntas 11.

„Rytas“: Keithas Hornsby 19 (6 atk. kam., 20 naud. bal.), Gytis Masiulis 15, R.J. Cole‘as (4/12 metimai, 6 rez. perd.) ir Justinas Gorhamas (7 atk. kam.) po 13, Javinas DeLaurier 11 (5 atk. kam.).