Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 28 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 28 D.)

  • 0

Avinas

Šiandien galimos bet kokios staigmenos: horoskopo žvaigždės perspėja Aviną, kad situacija klostysis nenuspėjamai. Nors netikėtumai gali pasirodyti ir su pliuso, ir su minuso ženklu, ši diena į Avino gyvenimą įneš gaivios srovės.

Jautis

Jautis gali susidurti su tokia problema kaip aplinkinių paviršutiniškumas ir nerūpestingumas. Vargu ar Jaučiui pavyks pakeisti situaciją ir ką nors įtikinti. Jis gali kontroliuoti tik tai, už ką yra asmeniškai atsakingas, ir išlaikyti kantrybę.

Dvyniai

Dvyniai visą dieną sugebės kažkur vėluoti. Jausmas, kad jie bėga, bet nespėja, gali tapti šios dienos vizitine kortele. Nesvarbu, ar tai projekto pristatymo terminai, vėlavimas į pasimatymą, ar susikaupę buities darbai.

Vėžiai

Ginčuose gali gimti bet kas, tik ne tiesa! Aplinkiniai provokuos Vėžį įsivelti į kokią nors diskusiją, tačiau šiam impulsui pasiduoti nereikėtų. Jei situacija taps nekontroliuojama, Vėžiui prireiks daug laiko, nervų ir jėgų ją sutvarkyti.

Liūtas

Liūtas turėtų būti dėmesingesnis ir greitesnis: yra tikimybė, kad kas nors iš aplinkinių perims iš jo iniciatyvą. Tad horoskopo žvaigždės Liūtui pataria neatsipalaiduoti ir neužleisti iškovotų pozicijų. Pasiruoškite gintis.

Mergelė

Mergelė nebus nusiteikusi darbo žygdarbiams. Atvirkščiai, ji gali jausti jėgų susilpnėjimą ir net neatidėliotinus darbus bus linkusi atlikti aplaidžiai. Jei Mergelė turi galimybę atsipalaiduoti, verta šia galimybe pasinaudoti.

Svarstyklės

Svarstyklėms bus sunku įeiti į normalų ritmą, tačiau jei vis dėlto pavyks tai padaryti, diena bus itin produktyvi! Kontrastinis dušas ir gaivinanti muzika padės Svarstyklėms įveikti apatiją ir pagauti tinkamą šiandienos tempą.

Skorpionas

Skorpionas vadovausis taisykle: “Darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs!“ Prieš pradėdamas spręsti bet kokią problemą, jis bus linkęs laukti iki paskutinio momento. Geriau išvis atidėti kitai dienai tai, ką reikia padaryti šiandien.

Šaulys

Šauliams, greičiausiai, teks žaisti savo žaidimą ir pirmiausia paisyti savo interesų, o kitų interesai bus nustumti į antrą planą. Svarbiausia, kad jo žaidimas būtų delikatus ir subtilus, nenusileistų iki paskalų ir intrigų lygio.

Ožiaragis

Ožiaragį gali persekioti mintis, kad laimė slypi ne piniguose, o jų kiekyje. Visą dieną jis gali kurti savo praturtėjimo planus. Žvaigždės perspėja: neverta skubėti įgyvendinti šių grandiozinių projektų: pirmiausia jie turi subręsti.

Vandenis

Gali atsiverti ilgai lauktos galimybės. Pastangas pagaliau vainikuos trokštami rezultatai. Puiki diena idėjoms generuoti, naujų sumanymų pradžiai. Aplankys romantiškos nuotaikos.

Žuvis

Žuvys rizikuoja ką nors prarasti: nuo rašiklio iki pelno ar reputacijos. Kad išvengtų nemalonumų, Žuvims svarbu išlaikyti santūrumą ir dėmesingumą, netgi nepaisant to, kad diena jų visai į tai nepalenkia.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS