Dingusių mokslininkų mįslė kelia vis daugiau klausimų | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Dingusių mokslininkų mįslė kelia vis daugiau klausimų

20 2026-06-02 15:00 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Žilva Čulpys

Tautiečiai, man neramu dėl komentaruose dingusio zilvino rucio. Gal kas turite žinių apie jį? Už naudingą informaciją atsilyginsiu.
0
0
palaukite

Kai ims atsiverti bendras vaizdas, išlįs profesionalūs pamišėliai su aliuminio folijos kepurytėmis, ims vapėti kliedesius ir tiesa bus užgošta bei užmušta, niekas nebetikės kad ir kokie skandalingi dalykai ten būtų.
1
-1
toks

vaizdas, kad saudo savi ir vardo neklausia... nenori kad liaudis suzinotu teisybe.
8
0
Nudangino

nes žinojo , įrodė eksperimentais ir matematiniais skaičiavimais, kad kaip yra gravitacija, taip yra ir antigravitacija. Ir tai visai nesunkiai įgyvendinama. Gyvulių ūkiui to žinoti negalima.
16
-9
NASA

Ta tema ten dirbo 14 moklininku ir visi jie mire paslaptingomis mirtimis.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Vygis

Gerai kad tu Kaušas viską žinai. Dar žinai kad žemė yra plokščia ir ant 4 dramblių, todėl iš apatinės pusės nėra gravitacijos ar ne?
6
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

kaušui

O juoktis ar jau galima?
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

wifi

cia,kaip garliavoj.9negyvi ir nieko cia nebuvo.
31
-4
Kai

Realybe keistesne nei filmas.
16
-1
Išvada

Čia jiems kerštas už Irano mokslininkų žudymą.
7
-9
Do

Irane yra tik makakos palmėse.
5
-11

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

palmė

jei spręsti pagal tavo komentarus, tai tu net banano nenusiluptum be makakos pagalbos
5
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Iranas

Pagal išsivystymą yra pirmame septynetuke pasaulyje.
13
-5

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Aha,

o rasieja trečia, ketvirta Š.Korėja, o penktas Zanzibaras
5
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Nejuokauk

Pagal koki issivystyma iranas septintas?
5
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Vygis

Nulipo runkelis su šudinais kaliošais iš bulvių lysvės ir klausia "pagal kokį išsivystymą", na tikrai gi ne bulvių auginimą:). Pagal tave atsilikusi moksliškai valstybė sodrina uraną, stato atomines elektrines, pirmauja karinių dronų gamyboje pasaulyje?
8
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Alex

Rusija irgi ta pati daro,- ir ka? Labai issivystyta?
5
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Labas

IŠsivystyyyta,kaip ir tu
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Yra

tokių padarų, kuriems aukščiausias išsivystymo laipsnis ,urano sodrinimas ir karinių dronų gamyba.Išskirtinis tokių padarų požymis - tuščia galva ir šūdini batai.
7
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Labas

Na paprieštaraučiau, bet dalis tiesos yra
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)