„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislyje užbūrė publiką | KaunoDiena.lt

„DADDY WAS A MILKMAN“ KONCERTAS PAŽAISLYJE UŽBŪRĖ PUBLIKĄ

  • 1

Rugpjūčio 1 d. Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengė koncertą „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyje. Plojimais mėgstamą atlikėją pasitikusi publika neliko abejinga – „Daddy Was A Milkman“ atliko ne tik geriausius kūrinius, bet ir pristatė iki šiol niekur negirdėtas dainas.

Renginių išsiilgusius žiūrovus atlikėjas „Daddy Was A Milkman“ pakvietė susitikti išskirtiniame vasaros koncerte pajūryje – rugpjūčio 21 d. Palangos koncertų salėje.

„Buvo pasakiškai gera groti publikai, kuri besąlygiškai priima muziką, visa širdimi jaučia ir plaukia kartu su mumis. Tas abipusis ryšys ir atmosfera, kurią vieni kitiems padovanojom vakar, man yra didžiausia dovana. Tokie vakarai visam laikui randa vietą širdyse. Dar kartą ačiū kiekvienam, kas vakar buvo kartu su mumis“, – sakė I. Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ – „Tinginio vasara“

Prieš penkerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat „Siemens“ ir „Žalgirio“ arenose. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus.

2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristatytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu I. Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje. Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš trejus metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.

GALERIJA

  • „Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislyje užbūrė publiką
  • „Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislyje užbūrė publiką
  • „Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislyje užbūrė publiką
  • „Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislyje užbūrė publiką
L. Grušecko ir E. Sabaliauskaitės nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

zzz

užknisot su tais angliškais pavadinimais… Iš kur tas vergo noras įsiteikti..?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS