J. Mačiūno aikštėje kauniečiai stebėjo neįprastą reginį | KaunoDiena.lt

J. MAČIŪNO AIKŠTĖJE KAUNIEČIAI STEBĖJO NEĮPRASTĄ REGINĮ

  • 8

Praėjusią naktį, 23 val. 45 min., nuo Parodos kalno leidęsi ar į jį kilę kauniečiai galėjo stebėti neįprastą reginį: Jurgio Mačiūno aikštėje esanti iliustracija nusidažė ryškiai geltona spalva, socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė projektas „Kaunas 2022“.

Šį veiksmą inicijavo projekto „Kaunas 2022“ bendruomenių programos „Visi kaip vienas“ komanda, tokiu būdu pažymėjusi, kurioje vietoje ir kokiu metu bus duotas startas „Fluxus“ festivaliui: kopimas į Parodos kalną, kitą penktadienį, rugsėjo 6 d. 23 val. 45 min.

Tuomet bus uždarytas eismas, o vietoje automobilių kalną užplūs šimtai įvairiai persirengusių ar neįprastus dalykus veikiančių kauniečių ir miesto svečių, informavo projektas „Kaunas 2022“.

Portalas primena, kad rugsėjo 6–7 d. vyksiantis bendruomenių festivalis savo įvykių geografiją išplės net iki Rokų gyvenvietės.

GALERIJA

  • J. Mačiūno aikštėje kauniečiai stebėjo neįprastą reginį
  • J. Mačiūno aikštėje kauniečiai stebėjo neįprastą reginį
  • J. Mačiūno aikštėje kauniečiai stebėjo neįprastą reginį
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Algis

Prisidurnuodavom : Kaip suprantu, ilgitės laikų, kai už bet kokį menkniekį parų gaudavot? Žmonės džiaugiasi, švenčia, padurniuoja - ko čia bambėt? O jei svajojat gaut parų ir su bananu per galvą, tik psichiatrinė padės jums, mielasis.

Išvada

Kauniečiai visai nudurnėjo...

prisidurrniuodavom

jaunystėje po koncerto išėję iš halės irgi visu gatvės pločiu traukdavom per tą Parodos kalną, ale niekam į galvą neateidavo to vadinti projektu ir dar parėmimo iš valdžios prašyti. Gerai, kad niekas tada nežinojo žodžio fluxus, už tokį durniavimą gatvėje dar po 15 parų būtume gavę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS