Kaune daugiabučio sieną papuošė unikalus piešinys | KaunoDiena.lt

Kaune daugiabučio sieną papuošė unikalus piešinys

6 2025-09-17 19:37 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Tadas

Mano jaunystes laikais pastatydavo penkiaauksti ir nieks straipsnio nerasydavo. Dabar ta jau pasibaigusio galiojimo nama nutepliojo ir jau ivykis.
4
-9
miks

senas bambeklis jau. Tokiems viskas netinka, viskas blogai...
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

che

už tai tavo jaunystės laikais komunistų partijos suvažiavimus (nukaršusio politbiuro senių plepalus) rodydavo visą dieną per TV, SPAUDĄ, RADIJĄ LYG KITŲ NAUJIENŲ NEBŪTŲ. geriau jau piešinys ant sienos.
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

kaunietis

Labai skoninga ir ... informatyvu. Puiki idėja ir estetiškai patraukliausia iš visų "puoštų" namų sienų. Sveikinimai kūrėjams ir... sėkmės.
9
-1
Žilvinas Ručys

idiotai , kieno pinigai ? saulės elektrinę reikėjo tvirtinti . O upėse vyksta aferos su tomis žuvimis , prileidžia pėršių lašišų , kaip paauga prileidžia pvz ungurių mailiaus :) , vat ir viskas visos ir dauguma žuvų tiesiog išnyksta dėl plėšrių kurioms augina mailių , ir taip palaunami pinigai , nes realiai mailiaus ir nesuskaičiuosi
4
-6
.

.Negraži siena.
6
-6