„Queen“ gerbėjų dėmesiui: į koncertą Kaune paklius vos 400 laimingųjų | KaunoDiena.lt

„QUEEN“ GERBĖJŲ DĖMESIUI: Į KONCERTĄ KAUNE PAKLIUS VOS 400 LAIMINGŲJŲ

  • 7

Legendinė roko grupė „Queen“ jau lapkričio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs pirmąjį savo koncertą Lietuvoje. Bene garsiausios grupės populiariosios muzikos istorijoje gerbėjai turėtų suskubti, nes jau parduoti visi stovimi bilietai.

Vos 400 laimingųjų – toks skaičius melomanų dar gali pamatyti ir išgirsti pasaulinę roko legendą, nes tik tiek liko bilietų į „Queen“ pasirodymą Kaune.

„Išpirkti visi stovimi bilietai, todėl norintys nepraleisti įspūdingo koncerto turi suskubti. „Queen“ praėjusią savaitę pradėjo koncertus Europoje, kuriuos puikiai įvertino ir kritikai ir gerbėjai“, – sakė koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjanc.

Paskutinius bilietus į „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiantį „Queen“ koncertą dar galima spėti įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu.

„Queen“ – bene labiausiai legendomis apipinta roko muzikos grupė. Pasaulyje parduota per 300 milijonų šios grupės įrašų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių pačių svarbiausių apdovanojimų, daugybė jos albumų ir kūrinių pasiekė aukščiausias „topų“ vietas. Gausybė ištikimų gerbėjų, kurie „Queen“ žavisi ir šiandien, įrodo – tai viena žymiausių visų laikų grupių. 1990 m. grupei buvo įteiktas specialus apdovanojimas už nuopelnus britų muzikai, o 2001 m. „Queen“ buvo įtraukta į „Rock‘n‘rollo šlovės muziejų“. Net ir po tragiškos vokalisto Freddie Mercury mirties „Queen“ išlieka vienu labiausiai mylimų muzikos kolektyvų. Pastaruosius keletą metų grupės vokalistas yra jaunas ir talentingas amerikiečių dainininkas Adamas Lambertas, išgarsėjęs dar prieš „Queen“ kvietimą prisijungti.

Originalios grupės „Queen“ sudėties gitaristas Brianas May, būgnininkas Rogeris Tayloras ir Adamas pirmą sykį kartu pasirodė 2009-aisiais – muzikinio TV šou „American Idol“ finale. Po to jie kartu grojo „MTV Europe“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje. Netrukus A.Lambertas tapo nuolatiniu „Queen“ pasirodymų dalyviu. 2012 ir 2013 metais grupė su juo surengė keletą didelių koncertų, pasirodė televizijoje, surengė gastroles JAV, į kurių koncertus buvo išpirkti visi bilietai. Metus jie baigė Londone – ypatingu pasirodymu greta garsiojo Big Beno. Per „BBC“ televiziją šį koncertą stebėjo daugiau nei 12 milijonų žiūrovų. 2015-ųjų pradžioje grupė koncertavo Europoje, rudenį apsilankė Pietų Amerikoje. Čia „Queen“ ir Adamas Lambertas surengė milžinišką pasirodymą Brazilijoje – festivalio „Rock In Rio“ atidaryme, kuriame „Queen“ grojo ir prieš tris dešimtmečius, 1985-aisiais. Prieš 30 metų grupė surengė du koncertus festivalyje, kuriuos stebėjo 500 tūkstančių žmonių.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

QQ

Na su vokalu tai mūsų Mantas Jankavičius ar D.Montvydas kai dainuoja Queen dainas skamba geriau už Lambertą.O visi kiti tai super ir kitaip būti negali:)

Q

Visiems neigėjams: 1. Queen ir nesako, kad čia grynai Queen. Net ir skelbime rašoma - Queen + Adam Lambert. 2. Dėl koncerto kokybės - įsijunkite Youtube informacijai. Pažiūrėkite pirmuosius turo prasidėjusio 2017.11.01 koncertus Prahoje, Miunchene, Lodzėje, Vienoje. Arenos sausakimšos. O koncerto kokybė aukščiausia. Tokių šviesų ir kitų efekto Kaune ko gero dar nebuvo. O balsas Lamberto irgi puikus. 3. Jei neturite bilietui pinigų - patylėkite. 4. Susitiksime koncerte, tikiuosi verksnių nebus

.

Joks čia queen. Kažkoks projektas ir tiek.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS