Vasaros įspūdžius perteikė ant drobės | KaunoDiena.lt

VASAROS ĮSPŪDŽIUS PERTEIKĖ ANT DROBĖS

  • 0

Kasmečiame Kauno rajono socialinių paslaugų centro organizuojame renginyje "Aš ir tu" negalią turintys vaikai kartu su savanoriais ir darbuotojais drobėje įamžino šiųmetę vasarą.

Renginys skaičiuoja jau aštuntus metus ir visada sulaukia savanorių, kurie kasmet ateina susitikti su vaikais ir drauge piešti. Atlikę kineziterapeutės Kristinos linksmųjų pirštukų mankštą, vaikai su savanoriais ir darbuotojais buvo pakviesti vasaros įspūdžius perteikti ant drobės. Kadangi vasara buvo labai spalvinga, padovanojusi daug įspūdžių, ne mažiau spalvingi buvo ir vaikų tapyti paveikslai. Kūrybiniam procesui jau aštuntą kartą vadovavo Kauno rajono socialinių paslaugų centro užimtumo specialistė Daiva Sasnauskienė.

Renginyje dalyvavusi Kauno rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja Rima Jusienė perdavė vaikams ir jų tėveliams linkėjimus nuo Kauno rajono savivaldybės vadovų bei įteikė pieštukines – rudens ir naujų mokslo metų simbolį.

Kol vaikai piešė, jų tėveliai turėjo galimybę susipažinti su Kauno rajono turizmo naujienomis, kurias pristatė Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Raminta Popovienė. O vėliau visi šventės dalyviai pasinėrė į Burbulų dėdės organizuotus eksperimentus, kurių metu netrūko susižavėjimo šūksnių, aiktelėjimų iš netikėtumo ir gražių emocijų.

Renginys "Aš ir tu" dar kartą įrodė – visada verta išdrįsi nerti į nuostabų nuotykį ir per kūrybą prisiliesti prie kiekvieno vaiko širdies.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS