Ištuštėjusiame pigių vaisių ir daržovių turguje dirba tik du kioskai | KaunoDiena.lt

IŠTUŠTĖJUSIAME PIGIŲ VAISIŲ IR DARŽOVIŲ TURGUJE DIRBA TIK DU KIOSKAI

Turguje besilankantys gyventojai žino, kad Kaune pigiausiai vaisių ir daržovių galima įsigyti „Dainavos turgavietėje“, esančioje Sartų gatvėje. Tačiau žiemą dėl šalčių šiame turguje prekiaujantys žmonės beveik nedirba.

„Per mėnesį bent kelis kartus apsilankau „Dainavos turgavietėje“. Tačiau lauke prekiaujančiųjų vaisiais ir daržovėmis nebesimato. Kodėl? Ūkininkai šeštadieniais juk atvyksta prekiauti į Čečėnijos aikštę. Tačiau ten viskas gerokai brangiau. Kada sugrįš dirbti „Dainavos turgavietės“ prekeiviai“, - portalo kauno.diena.lt teiraujasi Savanorių prospekte gyvenantis vyras.

„Dainavos turgavietėje“ vaisiais, uogomis ir daržovėmis prekiaujantys žmonės dažniausiai ilsisi nuo Kalėdų iki pavasario. Šią žiemą lauke prekiaujančiųjų beveik nebuvo nuo pat gruodžio pradžios – tik kartais dirbdavo viena ar dvi šeimos. Viena šeima neprekiauja jau nuo lapkričio mėnesio.

Praėjusią žiemą Sartų gatvėje esanti turgavietė nedirbo du mėnesius. Pirmieji pardavėjai, prekiaujantys lauke, pasirodė vasario pabaigoje, kiti – kovo mėnesį.

Tušti, apsnigti prekystaliai dabar nedžiugina čia apsipirkti mėgstančių žmonių. Tuo džiaugiasi tik dviejų šioje turgavietėje esančių kioskų pardavėjos, nes joms nėra konkurentų.

„Šiandien pardaviau labai daug bulvių. Jas sunku krauti į maišelius“, - sakė kiosko pardavėja.

„Pasisamdykite kroviką!“, - patarė kioske daržoves pirkęs vyras.

Rečiau į turgų užsukantys miestiečiai mano, kad žiemą nedirba ne tik lauke pardavinėjantys vaisius ir daržoves, bet ir dirbantys kioskuose. Tačiau abu turgavietėje esantys kioskai dirba visais metų laikais. Juose kainos taip pat yra nedidelės.

Šiandien Sartų gatvės turgelio kioskuose kilogramas bulvių kainavo 0,20 euro, morkų – 0,45, obuolių – 0,27-0,33, prastokų kriaušių – 0,50, didelių, gražių kriaušių – 0,90, pomidorų – 0,80 euro.

Už raugintų agurkų kilogramą reikėjo mokėti 1,50, marinuotų agurkų – 1,70 euro.

Raugintų kopūstų maišelis (900 gr.) kainavo 0,65, vynuogių kilogramas – 1,80-2,20, pievagrybių – 1,70 euro.

GALERIJA

  • Ištuštėjusiame pigių vaisių ir daržovių turguje dirba tik du kioskai
  • Ištuštėjusiame pigių vaisių ir daržovių turguje dirba tik du kioskai
  • Ištuštėjusiame pigių vaisių ir daržovių turguje dirba tik du kioskai
Valdo Kasperavičiaus nuotr.
Gairės: Dainavos turgavietė, turgus, prekeiviai, vaisiai, daržovės, skaitytojo naujiena
Rašyti komentarą
Komentarai (35)

čia pasakas kai kurie seka apie maksimos pigumą? Kur jūs matės maksimose moldaviškų tikrų mėlynų vynuogių be chemijos po 2e arba raugintų kopūstų po 0,65e? Slyvos didumo rausvos vynuogės neturi nieko bendro su vynuogėm.

zinantis

liko perekupai ten tik , paprastas zmogelis nosies ten neikis kad savo darzove darze isauginta parduot

mindei

Regis bajeruoti bandai, o pasakei visai tiksliai - Maximoje bent kas antrą prekę galima nusipirkti pigiau. Bet reikia galvą ant pečių turėti, o ne klausytis nuskriaustųjų kasininkių melo. Turėkit savo nuomonę ir pamatysite, kad Maximoje labai daug kas pigiau. O kas tą dieną brangiau, po savaitės bus pigiau. O kokybė? Viskas iš tų pačių vagonų arba fūrų. 25-mečio turgelyje tikras ūkin9inkas tikrai retenybė.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS