Kaune Baltijos šalių premjerai aptars COVID-19 ir migracijos krizių valdymą | KaunoDiena.lt

KAUNE BALTIJOS ŠALIŲ PREMJERAI APTARS COVID-19 IR MIGRACIJOS KRIZIŲ VALDYMĄ

  • 4

Penktadienį Kaune vyks neformalus Lietuvos, Latvijos ir Estijpos premjerų susitikimas.

Šiemet Baltijos Ministrų Tarybai pirmininkaujanti Lietuvos Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė pakvietė Latvijos bei Estijos ministrus pirmininkus Krišjanį Karinį ir Kają Kallas aplankyti Kauną – 2022 metų Europos kultūros sostinę.

„Susitikimo metu premjerai apsikeis naujausia informacija ir patirtimi valdant COVID-19 pandemiją, aptars regiono saugumo ir Baltarusijos hibridinės atakos, panaudojant nelegalią migraciją, keliamus iššūkius“, – teigiama Vyriausybės pranešime.

Taip pat numatyta aptarti energetikos ir transporto infrastruktūros projektų įgyvendinimą bei Baltijos valstybių bendradarbiavimo stiprinimą.

Baltijos šalių premjerai Kaune lankysis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ biure ir susipažins su pagrindiniais programos akcentais.

Baltijos Ministrų Taryba yra Estijos, Latvijos ir Lietuvos tarpvyriausybinio bendradarbiavimo institucija.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

kaunietis

Sėkmės Premjerei

Vika

Klaikiau apsirengti Simonyte negalejo? Ta smelio spalva ja zlugdo,o dar plaukai tokios pacios spalvos... Moteris ant tiek neturi skonio, kad tikrai galetu kreiptis i specialista. Manau jai tikrai padetu J.Statkevicius, bet ji galvoja, kad geriau zino,kas jai tinka. Vykstant i oficialius vizitus apranga turi buti apgalvota ir tikti prie figuros ir veido spalvos, o jos tas kostiumelis tragedija. Imtu pvz. is Nausedienes,kuri visada puosniai atrodo.

Vytas

Šimonytė yra žudikė neleisdama skiepytis saugią Sputnik vakcina
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS