Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės | KaunoDiena.lt

KAUNIEČIŲ PASTEBĖJIMAS: PLYŠTA KĄ TIK UŽKABINTOS TRISPALVĖS

  • 18

Kauniečiai atkreipė dėmesį, jog Laisvės alėjoje iškabintos vėliavos jau įplyšo, nors buvo skelbta, kad jos yra iš specialaus audinio, pro kurį laisvai praeina vėjas ir dėl to esą trispalvės plyšti neturėtų.

Centrinėje Kauno pėsčiųjų gatvėje šiomis dienomis suplazdėjo šimtai trispalvių. Jomis papuoštas kiekvienas apšvietimo stulpas. Miesto savivaldybė skelbė, kad vėliavos specialiai pagamintos iš saugesnio, vėjui pralaidaus perforuoto audinio. Todėl tikimasi, kad nepaisant oro sąlygų, jos bus patvaresnės ir ilgaamžiškesnės. Jų laikikliai galės būti panaudoti ruošiant panašias dekoracijas ir kitoms progoms.

Visgi, kauniečiai pastebėjo, kad prie Šv. Mykalo Arkangelo (Įgulos) bažnyčios viena vėliava įplyšusi. Kilo minčių, kad galbūt pastarąsias dienas Kauną taršęs vėjas padarė žalos ir naujoms vėliavoms. „Einant pasivaikščioti pamačiau, kad yra įtrūkimas. Buvau skaitęs, kad lyg vėliavos padarytos iš patvarios medžiagos. Aišku, įtrūkimas nėra didelis, bet gali didėti, tad nesinorėtų reikšmingiausių šalies švenčių pasitikti su apdriskusia vėliava“, – savo pastebėjimais pasidalijo kaunietis Vytautas.

Įtariame, kad plyšimas tikriausiai atsirado vėliavą transportuojant ar kabinant.

Portalas kauno.diena.lt iš miesto savivaldybės gavo atsakymą, jog įplyšusi vėliava bus pakeista. „Dėkojame už pastabumą. Įtariame, kad plyšimas tikriausiai atsirado vėliavą transportuojant ar kabinant. Dekoracija nedelsiant bus pakeista“, – teigė Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Primename, kad artėjančios Vasario 16-osios proga Kaunas parengė ne vien gausią renginių programą, bet ir specialias dekoracijas. Naujai atgyjančią Laisvės alėją, K. Donelaičio gatvę ir pagrindinius miesto tiltus jau puošia 300 trispalvių, kurios plevėsuos iki kovo vidurio. Tai simbolinis kvietimas kauniečiams vieną iškiliausių mūsų istorijos datų pažymėti laikant rankose lietuvišką trispalvę.

Šalies vėliavomis dekoruoti stulpai puošė Kauną ir pernai. Vertikalios trispalvės plevėsavo ant M. K. Čiurlionio, P. Vileišio, Varnių ir Panemunės tiltų, taip pat K. Donelaičio gatvėje. Šiemet jomis išpuošta ir atnaujinta Laisvės alėja.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauniečiai ir miesto svečiai vilnijančia trispalvių alėja galės grožėtis ištisą mėnesį. Jas nukabinti planuojama tik po Kovo 11-osios iškilmingo minėjimo.

GALERIJA

  • Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės
  • Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės
  • Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės
  • Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės
  • Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės
  • Kauniečių pastebėjimas: plyšta ką tik užkabintos trispalvės
"Kauno dienos" skaitytojo nuotr.
Gairės: Trispalvė, Vėliava, Vasario 16, plyšta trispalvė, skaitytojo naujiena
Rašyti komentarą
Komentarai (18)

o tai

kad veliavos neteisingai pakabintos niekam nekliuva? Nes jei musu veliava yra horizontali, tai tada geltona spalva yra auksciausiai, o nuleidus kota, kad veliava kabetu auksciausiai (ar is sono siuo atveju) spalva yra raudona

as

gerai paplovė pinigelių kazkas ,už toki kiekį , kas buvo pardavėjas savivaldybei nesvetima siela?

ANUPRAS

VIRŠŪNĖ BUVO , KAI NET TRAKTORIAI TRISPALVIAI , TVARTUOSE MURDĖSI PO ŠŪDĄ , O PASKUI ATSIDŪRĖ METALO LAUŽYNUOSE , LABAI GERAS VALSTYBĖS PAGERBIMAS .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS