„Kauno dienos“ studijoje – baikeriai: mes ne visuomenės priešai | KaunoDiena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – BAIKERIAI: MES NE VISUOMENĖS PRIEŠAI

  • 20

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Lietuvos baikerių kongreso vadovas Kazimieras Čeponis ir Lietuvos motociklų sporto federacijos Mototurizmo komisijos pirmininkas Linas Pečiukaitis.

„Kauno dienos“ studijoje vieši vyrai, neįsivaizduojantys savo gyvenimo be plieninių žirgų. Patys dešimtmečiais vairuodami motociklus ir nuvažiavę jais šimtus tūkstančių kilometrų, baikeriai puikiai žino apie visuomenėje įsišaknijusias nuostatas bei mitus apie šią laisvalaikio pramogą. Tai ir yra pirmasis mitas, kad motociklas – tik laisvalaikio praleidimo forma.

Verslininkas L.Pečiukaitis sako: „Kai važiuoju automobiliu, užimu kažkieno vietą prie šviesoforo, tačiau važiuodamas motociklu, aplenkiu koloną ir netampu papildomu trukdžiu. Važiuodamas darbo reikalais į Vilnių ir atgal, taip sutaupau apie valandą“.

Tačiau kai kuriems vairuotojams vis dar atrodo, kad baikeris tiesiog mėgina būti gudresniu už kitus, pasitaiko ir specialiai blokuojančių kelią. Panašiai elgiasi ir kai kurios savivaldybės. Tarkime, Neringoje, Birštone ar Trakuose jau ribojamas motociklų eismas, nors baikeriai turi svarių argumentų, kodėl tai nėra teisingas sprendimas.

Motociklų skleidžiamas triukšmas, vairavimo kultūra, greičio viršijimas – šiuos ir kitus visiems eismo dalyviams aktualius klausimus su baikeriais aptarsime „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys, Kazimieras Čeponis ir Linas Pečiukaitis
  • Gražvydas Muižys, Kazimieras Čeponis ir Linas Pečiukaitis
  • „Kauno dienos“ studijoje – baikeriai: mes ne visuomenės priešai
Regimanto Zakšensko nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (20)

Kejrb

Gam donai jus o ne baikeriai, uzknisa birbiantis cioperiai, triuksma kelia gazdina visus. Na. Ui jus kad po masina palystumet riebaluoti tepaluoti barzdoti u ro dai

praeiviui

niekas ant jų nepyktų jeigu maziau iš51pisinėtų,ne vienas zinom kokie tai zmonės gyvenime

Praeivis

Komentuoja visokie lopai, vairuojantys savo supuvusiais audines ir vaizduojantys kažką išmanančius apie baikerių gyvenimą. Pagarba vyrams pasidalinusiems savo mintimis ir patirtimi.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS