Netikėto reido metu – dovanos mažiesiems eismo dalyviams | KaunoDiena.lt

NETIKĖTO REIDO METU – DOVANOS MAŽIESIEMS EISMO DALYVIAMS

  • 0

Ankstyvą pirmadienio rytą Kaišiadorių rajono gyventojai galėjo pastebėti visus mokyklinius autobusiukus stabdančius ir tikrinančius policijos pareigūnus.

Pirmosios naujų mokslo metų savaitės prasidėjo ne tik suintensyvėjusiais reidais, policinėmis priemonėmis, skirtomis užtikrinti eismo saugumą, bet ir dovanomis mažiausiems eismo dalyviams.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai šįryt Kaišiadorių rajone vykdė moksleivius vežančių vairuotojų blaivumo bei saugos diržų naudojimo kontrolę. Siekiant užtikrinti saugų moksleivių važiavimą į mokymosi įstaigas, buvo patikrinta 12 mokyklinių autobusų. Vairuotojų sąmoningumas ir atsakingumas nudžiugino - pažeidimų nustatyta nebuvo.

Pareigūnai taip pat turėjo ir dovanų - mažiesiems eismo dalyviams dovanojo ne tik prie rūbų tvirtinamus atšvaitus, bet ir šviesą atspindinčias liemenes. „Vaikams, važiuojantiems į ugdymo įstaigas autobusais, ypač rudenį, kai matomumas tampa vis blogesnis, itin reikalingos liemenės su šviesą atspindinčiais elementais. Iš autobuso išlipantys ir į mokyklas skubantys vaikai privalo būti gerai matomi kelyje“, - teigia Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

Pirmąsias dvi rugsėjo savaites visoje Kauno apskrityje prie ugdymo įstaigų esančių pėsčiųjų perėjų budėjo ir eismo saugumą užtikrino policijos pareigūnai, tuo metu nebuvo sužalotas nei vienas vaikas, tad pareigūnai ragina aktyviai prisidėti tėvus bei kitus vyresnius asmenis prie šios priemonės tęstinumo. Tiek vykdant priemones, tiek aplankant ugdymo įstaigas, Kauno apskrities policijos pareigūnai, rūpindamiesi mažiausiųjų eismo dalyvių saugumu, jau 6 metus iš eilės vykdydami akciją „Saugus pirmokas“, pirmokams ir ikimokyklinio ugdymo auklėtiniams įteikė apie 10 tūkstančių atšvaitų, siekdami, jog vaikai kelyje būtų matomi ir saugūs.

 

GALERIJA

  • Netikėto reido metu – dovanos mažiesiems eismo dalyviams
  • Netikėto reido metu – dovanos mažiesiems eismo dalyviams
  • Netikėto reido metu – dovanos mažiesiems eismo dalyviams
  • Netikėto reido metu – dovanos mažiesiems eismo dalyviams
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS