Š. Jasikevičius prie „Žalgirio“ vairo – lygiai treji metai | KaunoDiena.lt

Š. JASIKEVIČIUS PRIE „ŽALGIRIO“ VAIRO – LYGIAI TREJI METAI

Šiandien sukanka lygiai treji metai, kai Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiojo trenerio vairą perėmė Šarūnas Jasikevičius.

Prieš tai Eurolygos legenda pripažintas krepšininkas pusantro sezono buvo Gintaro Krapiko asistentu, o pastarajam pasitraukus iš „Žalgirio“ 2016 m. sausio 9 d. užėmė jo vietą.

Nuo 1993 metų, kai buvo įkurta Lietuvos krepšinio lyga (LKL), ilgiau už Š.Jasikevičių „Žalgirio“ strategais išbuvo tik du treneriai – Jonas Kazlauskas ir Antanas Sireika. J. Kazlauskas Kauno komandą treniravo net šešis sezonus – nuo 1994 m. iki 2000 m. pavasario.

A.Sireika prie „Žalgirio“ vairo stojo 2002 m. lapkričio pabaigoje, o su klubu atsisveikino 2006-ųjų kovo pabaigoje.

Nuo LKL įkūrimo laikų Š. Jasikevičius yra keturioliktasis „Žalgirio“ vyriausiasis treneris. Be jo, G.Krapiko, J.Kazlausko ir A.Sireikos legendinės Lietuvos ekipos strategais dar dirbo Jaakas Salumetsas, Algirdas Brazys, Ainaras Bagatskis, Rimantas Grigas, Ramūnas Butautas, Aco Petrovičius, Iliasas Zourosas, Aleksandras Trifunovičius, Joanas Plaza ir Saulius Štombergas.

GALERIJA

  • Š. Jasikevičius prie „Žalgirio“ vairo – lygiai treji metai
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Anonimas

Rezultatai ne kazka si sezona

rv

Sveikinimai Sarunui! Taip ir toliau valdyt komanda linkiu. Skeptiku buvo yra ir bus o tikri sirgaliai nepalieka komandos ir kai jai nesiseka. O tie kurie ateina i arena tik pasifotkint ir iseit dar nesibaigus varzyboms nera Zalgiris!!! Su komanda reik buti visada iki galo ir padekot jai uz pastangas!!!

Tankas

Kaži kaip šiandien sužais Žalgiris? Negi laimės?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS