Svarbu keliaujantiems: atnaujinami traukinių tvarkaraščiai, siūloma 40 reisų į Kauną | KaunoDiena.lt

SVARBU KELIAUJANTIEMS: ATNAUJINAMI TRAUKINIŲ TVARKARAŠČIAI, SIŪLOMA 40 REISŲ Į KAUNĄ

„Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ nuo sekmadienio pristato atnaujintus traukinių tvarkaraščius. Pokyčiai laukia Vilnius-Kaunas keleivių: grįžusi tiesioginė jungtis pasiūlys 40 traukinių reisų per dieną, leisiančių keliauti tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų.

Pranešama, kad tiesioginis susisiekimas su Kaunu traukiniais grąžinamas pasibaigus pirmajam „Rail Baltica“ europinės geležinkelio vėžės tiesimo darbų etapui.

Antruoju „Rail Baltica“ europinės geležinkelio vėžės tiesimo projekto darbų etapu bus tęsiami infrastruktūros rangos darbai: tiesiama nauja europinio standarto vėžė ir iešmai, baigiami tunelių statybos darbai, ant bėgių montuojami vibraciją bei triukšmą mažinantys slopintuvai, įrengiamos triukšmą slopinančios sienelės, todėl ruože Palemonas-Kaunas traukiniai važiuos šiek tiek lėčiau negu įprastai.

„Lietuvos geležinkeliai“ praneša, kad vienkartinių maršruto Vilnius-Kaunas bilietų kainos nesikeičia ir lieka tokios pačios, kokios buvo iki Palemono eismo pertraukos pradžios: nuo 4,80 iki 7 eurų. Su mėnesiniu terminuotu bilietu keleiviai galės sutaupyti iki 55 proc. nuo pilnos vienkartinio bilieto kainos.

Kaip skelbiama pranešime, bilietams taip pat yra taikomos įvairios papildomos nuolaidos: studentai keliauja su 50 proc., moksleiviai – 30 proc., senjorai ir neįgalieji – nuo 50 iki 80 proc. nuolaida. Keleiviams, norintiems vykti kartu su augintiniu, 2 klasės vagonuose bilietas kainuoja 30 proc. pilnos bilieto kainos. Visi keliaujantys šiuo maršrutu, kurio pirma arba paskutinė stotelė yra Vilnius-Kaunas, dviratį 2-ąja klase gali vežtis be papildomo mokesčio.

Kartu su tiesiogine jungtimi traukiniu Vilnius-Kaunas grįžta ir maršrutas Kaunas-Šiauliai savaitgaliais.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Ali

Tai į Kauną tik 20 reisų per diena.iš Vilniaus. Su matematika ne kas ?? . KITI 20 iš Į Vilnių iš Kauno ar sumetė visus į krūvą ? ;)

Cha

Jo blee, tik Vilnius Kaunas. Vienas - į Klaipėdą. Visas užmojis.

gintaras663

melagiai , tik 20 kart per diena į Kauna važiuos , ir nuo Palemono iki Kauno važiuos ant 25km/h dėl remonto
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS