Dramą išgyvenantys kauniečiai nusprendė: vaiko teisių specialistų į namus nebeįleis | KaunoDiena.lt

DRAMĄ IŠGYVENANTYS KAUNIEČIAI NUSPRENDĖ: VAIKO TEISIŲ SPECIALISTŲ Į NAMUS NEBEĮLEIS

  • 53

Vėl bus sprendžiamas kauniečių Eglės ir Gintaro šeimos likimas. Tačiau specialistai nekomentuoja, ar bus svarstomas vaikų paėmimas iš šeimos, praneša LNK žinių tarnyba.

Eglė ir Gintaras paimtus vaikus atgavo tik sutikę su griežtais specialistų reikalavimais, kad jie lankys tėvystės kursus ir bendraus su namus lankančiais socialiniais darbuotojais.

Tačiau dabar tėvų nuomonė pasikeitė ir jie atsisako į namus įsileisti specialistus, o tėvystės kursai esą prieštarauja jų religiniams įsitikinimams.

Šeimą prižiūrintys darbuotojai sako, kad gavus raštišką priežiūros atsisakymą, vėl bus sprendžiamas šios šeimos likimas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (53)

tėvai pabaisos

greitai tai jiems atsirūgs

Heras

O darželiuose patys auklėtojai muša vaikus drasko ,o ,kad paslėpti tai kviečia vaikų teises ir kaltina tėvus nors pačios drasko vaikus ,tai gal darželio auklėtojas į kartuves

zelemunčikas

Anonime.Zelemunčikas,kaip tik ne prie sovdepo keliavo po pasaulį,o nuo 1994 ligi 2009 metų.Ir rašo tik tai,ką matė savo akimis,o ne ,,viena boba sakė'',kaip tu.Pvz.,jeigu bare vaikui pliaukštelsi,niekas neatkreips jokio dėmesio,bet jeigu pliaukštelsi per apatinį žandą moterį,gali gauti ir kaliūzės.(Kanada)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS