Išpuolį prieš apsaugininką surengusios emigrantės atgaila išsiblaivius nepadėjo: byla – jau teisme | KaunoDiena.lt

IŠPUOLĮ PRIEŠ APSAUGININKĄ SURENGUSIOS EMIGRANTĖS ATGAILA IŠSIBLAIVIUS NEPADĖJO: BYLA – JAU TEISME

Netrukus prieš Kauno apylinkės teismą stos įžūlų išpuolį vienoje Kauno „Iki“ parduotuvėje surengusi emigrantė iš Jungtinės Karalystės. Ji kaltinama po pastabos užsidėti veido apsauginę kaukę bei atsisakymo įleisti ją be šio privalomo atributo į prekybos centrą apie dešimt minučių terorizavusi į tėvus tinkantį apsaugininką.

Ši plačiai nuskambėjusi istorija įvyko dar prieš pradedant reikalauti iš pirkėjų galimybių paso – rugsėjo 9-osios pavakarę Taikos prospekte esančioje „Iki“ parduotuvėje.

Kaip jau rašyta, už tai, kad apsaugininkas paprašė jos užsidėti privalomą lankantis parduotuvėje apsauginę veido kaukę, o jai neskubant to daryti, atsisakius įleisti ją į prekybos salę, ši gerokai įvykio metu buvus įkaušusi moteris ne tik necenzūriškai išplūdo savo darbą dirbusį žilagalvį, bet ir pradėjo prieš jį smurtauti. Remiantis tuo, kas įamžinta, – tąsydama jį už plaukų, dėl ko apsaugininkas negalėjo ištrūkti, dar jį daužė rankomis bei spardė.

Situacijos įkaitą išlaisvino į įvykio vietą iškviesta policija.

Įtarimas viešosios tvarkos pažeidimu – iš chuliganiškų paskatų ne mažiau kaip keturis kartus sudavus rankomis bei spyrus apsaugos darbuotojui bei apdraskius jam nagais veidą ir tokiais įžūliais veiksmais demonstravus nepagarbą aplinkiniams buvo pareikštas ne per toliausiai įvykio vietos gyvenančiai 45-erių Jolantai G., kuriai po sulaikymo nustatytas vidutinis – 2,13 prom. girtumas.

Išsiblaivius ji savo kaltę pripažino ir teigė, kad gailisi dėl savo poelgio, padauginus alkoholio.

Viešosios tvarkos pažeidimų atvejais yra galimas susitaikymas. Tačiau tarp nukentėjusiojo, pareiškusio, portalo kauno.diena.lt duomenimis, keturženklį ieškinį, ir užpuolikės, kuri greičiausiai nebuvo linkusi taip pat vertinti apsaugininkui padarytą žalą, susitaikymas neįvyko.

Prokuratūra šiandien pranešė, kad vasario pabaigoje jau perdavė šią bylą teismui. Už viešosios tvarkos pažeidimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Rymas

Va, pats ir parodei kodėl laikraštyje reikia nekomentuoti įvykių Ukrainoje. O kalbėti niekas nedraudžia.

Anonimas

Manau, kad kitur neleidžiama komentuoti todėl, jog tarp daugybės palaikančiųjų ukrainiečių kovą prieš įsibrovėlius ,sukėlusius karą agresorę Rusiją, atsirastų , kaip visada dalis išgamų, putinoidų.....

Anonimas

Labai gerai , kad apsaugininkas nesusitaikė, o padavė plevėsą į teismą....Tas , kaip visuomet, priteis mažesnę sumą,o alkoholikę paleis....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS