Po atakos kelyje aiškėja naujos detalės: moteris į policiją kreipėsi daugybę kartų | KaunoDiena.lt

PO ATAKOS KELYJE AIŠKĖJA NAUJOS DETALĖS: MOTERIS Į POLICIJĄ KREIPĖSI DAUGYBĘ KARTŲ

Kaune gyvenanti Inga Žikaitė su draugu praėjusį penktadienį išgyveno tai, ko nelinkėtų net ir didžiausiam savo priešui. Kaip sako pašnekovė, jos automobilis buvo persekiojamas, tada priverstinai sustabdytas, iš BMW išlipęs vyras trenkė metaliniu daiktu į jos automobilio priekinį stiklą. Moteris atvira – toks šiurpus incidentas jos gyvenime yra nebe pirmas.

Užtvėrė kelią ir sudaužė langą

Praėjusį penktadienį, sausio 11-osios vakarą, į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 1994 metais gimęs vyras. Kaip portalui kauno.diena.lt teigė Kauno policijos atstovė Justina Kazragytė, šis vyras pranešė apie ties Pilionių kaimu įvykusį galimą viešosios tvarkos pažeidimą, kurio metu buvo apgadintas automobilis. 

„Vyras teigė, kad tą patį vakarą, apie 22.35 val., važiuodamas automobiliu „Škoda Octavia“ kelyje Jonava – Kėdainiai – Šeduva, ties Pilionių kaimu, pastebėjo, kaip jį aplenkė BMW markės automobilis. Atlikęs manevrą BMW automobilis stabdė. Vyras pastebėjo, kaip iš BMW automobilio keleivio pusės išlipo keleivis. Jis priėjęs prie „Škoda Octavia“ automobilio metaliniu įrankiu trenkė į priekinį automobilio stiklą. Pareiškėjas iškart išvažiavo ir daugiau BMW automobilio nebematė“, – policijai žinomas detales atskleidė J. Kazragytė. Laimė, šio kraupaus įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Anot policijos atstovės, dėl šio įvykio yra atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį, dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Už tai asmuo yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Parašė apie 17 pareiškimų policijai

Automobilyje „Škoda Octavia“ važiavusi I. Žikaitė portalui kauno.diena.lt papasakojo ir daugiau košmariško įvykio detalių. „Iš Baisogalos važiavome link Kauno. Įveikę apie 15 km pastebėjome, kad iš paskos atvažiuoja automobilis. BMW markės transporto priemonė, geltonais automobilio numeriais, priartėjo labai arti, tada manevruodama į šonus aplenkė mūsų automobilį. Aplenkęs BMW stabdė. Greičiausiai norėjo, kad sustotume. Automobilį mes sustabdėme, tada BMW pradėjo važiuoti atgal. Tada slidžiu keliu mes jį apsilenkėme ir iškart skambinome Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112“, – pasakoja moteris. Važiuojant link Kėdainių „Škoda Octavia“ vairuotojui ir keleivei buvo patarta sustoti, tačiau jie nestojo – pernelyg nesaugiai jautėsi. Ties Pilionių kaimeliu, anot pašnekovės, BMW ir vėl jiems užkirto kelią.

Stiklai ant manęs pabiro, juos vėliau išsikrapščiau. Bet tada buvo šokas – juk tai pasikėsinimas į gyvybę.

„Metaliniu raktu, skirtu atsukti padangas, BMW keleivis trenkė per stiklą, įlenkė ir kėbulą. Dar spėjo kabinti galines automobilio dureles. Stiklai ant manęs pabiro, juos vėliau išsikrapščiau. Bet tada buvo šokas – juk tai yra pasikėsinimas į gyvybę“, – siaubingas detales portalui dėsto I. Žikaitė. Kiek žmonių buvo BMW markės automobilyje ji nematė, mat kelią pastojusios transporto priemonės langai buvo tamsinti.

Visgi šį kraupų incidentą pavyko nufilmuoti. Paskelbus jį virtualioje erdvėje, buvo ieškoma liudininkų.

„Padėkite atpažinti ir surasti šiuos budulius, kurie taranavo sesers mašiną“, – prašė pašnekovės sesuo.

Pati I. Žikaitė spėja, kad greičiausiai čia nagus bus prikišęs jos vyras, su kuriuo ji šiuo metu skiriasi: „Liudininkai pranešė, kad galimai mus atakavo mano vyro draugas. Liudininkai matė šį BMW markės automobilį stovintį draugo kieme.“

Tris mažamečius auginanti moteris netrukus pašiurpino dar labiau: „Ši situacija yra tik tęsinys. Toks įvykis, kai buvo taranuotas automobilis, pasitaikė ne tik šį kartą. Visa tai prasidėjo tuomet, kai prieš pusmetį buvo paduoti dokumentai skirtis.“ Tuomet  jos vairuojamam automobiliui taip pat buvo užkirstas kelias.

Moteris tikina, kad per pusmetį policijai ji parašiusi apie 17 pareiškimų. Jauna moteris teigia, kad ir anksčiau buvo užpulta. Atskirai nuo vyro, su kuriuo vyksta skyrybų procesas, gyvenanti moteris teigia nuolat jaučianti psichologinį smurtą. 

„Kai mane užpuolė, teko panaudoti ir ašarines dujas. Ašarinės dujos dabar nuolat šalia. Kitas mano automobilis jau kelias savaites stovi su supjaustytomis padangomis, – dėsto moteris, prisipažįstanti, kad gyvenant santuokoje ji purvinų šeimos skalbinių viešai neskalbdavo. – Tačiau ir anksčiau buvo smurtas viešoje aplinkoje, prie mažametės. Vyras yra daužęs duris, tuomet iškviesti pareigūnai patarė susitarti. “

Moteris tikina, kad yra kreipusis ne tik į policiją, bet ir į kitas institucijas. Tačiau kol kas reali nauda yra menka – vyresnei dukrai buvo skirtos kelios nemokamos psichologų konsultacijos. „Visi rodo pirštu į teismą, tai laukiam to teismo ir skyrybų pabaigos. Tačiau vyras yra pasakęs, kad skyrybų procesą vilkins, kol galės. Darys viską, kad tik man pakenktų,“ – sako I. Žikaitė.

Siūlo nedelsti

Policijos atstovė J. Kazragytė patvirtino faktą, kad I. Žikaitė šiuo metu išgyvena skyrybų procesą. Anot specialistės,moteris taip pat yra parašiusi pareiškimų policijai – kiek tokių pranešimų yra, J. Kazragytė nedetalizavo.

„Kai kyla įtarimas dėl sveikatai, gyvybei ar turtui galinčio grėsti pavojaus, pastebint įtartinus ženklus ar aplinkybes, nedelsiant patariama kreiptis Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112. Svarbiausia nedvejoti – iškart kreiptis į policiją telefonu. Į artimiausią policijos įstaigą važiuoti nebūtina“, – pataria policijos atstovė.

GALERIJA

  • Po atakos kelyje aiškėja naujos detalės: moteris į policiją kreipėsi daugybę kartų
  • Po atakos kelyje aiškėja naujos detalės: moteris į policiją kreipėsi daugybę kartų
Rašyti komentarą
Komentarai (60)

Ieva

Toks ispudis, kad dauguma ar net visus neigiamus komentarus raso tas pats zmogus... Bet jau su protu gerokai susipykusio...

Zinau

Geda turetu buti tokiam vyrui... nors koks te vyras.. dar rasineja komentarus neva dukros, pora pazystanciu vardu...

Dukra Austeja Gotautaite

Man geda del to melo kuri skleidzia mano mama Inga Zikaite ir jos draugas Aidas Ambrozaitis. Mano tetis visada rupinosi seima. Jis dirbdavo uzsienyje, daznai isvykdavo. Taip mama ir susirado kita vaikina, kol tetis dirbo. Dabar teisinasi apie netiketa rysi su nauju vaikinu. Aidas Ambrozaitis yra 24m vilakinas kuris visiskai neturi socialiniu igudziu ir supratimo kaip elgtis, bendrauti, auginti vaikus. Mes esame 3 seses. Kuriu jis neapkencia.. Nuolat zemina, terorizuoja, engia, tyciojasi, smurtauja, priekabiauja.. Daugiausiai priekabiauja prie manes, nes as esu 12m vyriausia is sesiu.. Mama tai toleruoja nes bijo jo. Zino jei prades priestarauti iskart bus palikta viena su 3 vaikais. Jam yra su nervais negerai, nuolat draskosi namuose ir Daaaauuugggg keikiasi.. Vartoja pschikikai skirtus vaistus "tiapridal", "finlepsin". Pries tai vartojo narkotikus, todel po ju reikia gerti tuos vaistus. Man kartais toks vaizdas kad jie abu dar pavartoja kazka, nes akys keistos buna..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS