Gruodžio 31-ąją Palangoje – neplanuotas A. Mamontovo koncertas | KaunoDiena.lt

GRUODŽIO 31-ĄJĄ PALANGOJE – NEPLANUOTAS A. MAMONTOVO KONCERTAS

  • 2

Organizatorius pasiekė prastos žinios iš Didžiosios Britanijos – projekto „Someone Like You – The Adele Songbook“ solistei Katie Markham pirmadienį buvo nustatytas koronavirusas, tad planuotas jos pasirodymas gruodžio 31 d. Palangoje neįvyks. Atlikėja labai liūdi, nes šis koncertas buvo ilgai lauktas ir jam buvo daug ruoštasi. Projektas „Someone Like You – The Adele Songbook“ tikisi susitikti su savo žiūrovais pagerėjus pandeminei situacijai pasaulyje.

Tačiau klausytojų laukia išskirtinė galimybė stebuklingą Naujųjų metų vakarą praleisti kartu su Andriumi Mamontovu ir jo grupe!

Atlikėjas maloniai sutiko pagelbėti organizatoriams ir surengti Naujametinį koncertą, kuriame skambės geriausi „Foje“ kūriniai ir žinomiausios A. Mamontovo dainos, kurių žodžius mokame mintinai, o jų prasmę jaučiame visa širdimi – tai „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Meilės nebus per daug“ ir daugybė kitų. 

Visi įsigyti bilietai į gruodžio 31 d. koncertą Palangoje galioja, jų keisti nereikia. Jeigu vis dėlto nusprendėte, kad jums renginio pakeitimas netinka, organizatoriai prašo iki gruodžio 31 d., 12 val., kreiptis el. paštu pagalba@kakava.lt. Pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą per dvi savaites po prašymo gavimo.

Organizatoriai labai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos ir linki visiems gerų Naujųjų metų!

Bilietus platina www.kakava.lt. Renginį organizuoja „Medusa Concert“ www.medusaconcert.lt.

GALERIJA

  • Gruodžio 31-ąją Palangoje – neplanuotas A. Mamontovo koncertas
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ateik ir tuuu,

suuu paasuuu, kol naktiiis….

anonimas

Gruodžio 31-ąją Palangoje – neplanuotas Андрей Мамонтов koncertas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS